Zastanawiający wpis Zbigniewa Bońka. Chodzi o Złotą Piłkę

Zastanawiający wpis Zbigniewa Bońka. Chodzi o Złotą Piłkę fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Zbigniew Boniek [Twitter]

Zbigniew Boniek opublikował na Twitterze tajemniczy wpis odnoszący się do plebiscytu Złotej Piłki.

Organizowana przez „France Football” Złota Piłka wraca po dwuletniej przerwie. W zeszłym roku nagroda nie została przyznana ze względu na pandemię koronawirusa. Podobnie jak kilkanaście miesięcy temu duże szanse na triumf ma Robert Lewandowski, chociaż bukmacherzy mimo wszystko na pierwszym miejscu stawiają Leo Messiego. Oprócz Argentyńczyka i Polaka w ścisłej czołówce znajdują się Jorginho i N’Golo Kanté.

„A jednak… Balon D’Or” - napisał dzisiaj Boniek na Twitterze, okraszając wpis brawami.

Nieco wcześniej w sieci pojawiło się zdjęcie rankingu Złotej Piłki. Pierwsze miejsce zajął w nim Lewandowski. Trzeba jednak dodać, że w przeszłości pojawiały się już podobne przecieki i później niekoniecznie się one sprawdzały.

Na rozstrzygnięcia przyjdzie nam jeszcze poczekać. Uroczysta gala odbędzie się 29 listopada.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy