Zawodnik City mógł trafić do Lecha

Zawodnik City mógł trafić do Lecha
Redakcja
Redakcja
Źródło: Drammens Tidende

Bismark Adjei-Boateng, pomocnik Manchesteru City, który obecnie przebywa na wypożyczeniu do norweskiego Strømsgodset IF, mógł zostać zimą piłkarzem Lecha Poznań.

W rozmowie z norweskimi mediami 20-letni Ghańczyk przyznał, że rozważał zimą przenosiny do „Kolejorza” lub Celtiku Glasgow. Do żadnej transakcji jednak nie doszło, ponieważ w czasie testów w Szkocji zawodnik doznał kontuzji pachwiny i uznał, że nie będzie zmieniał środowiska, nie będąc w pełni zdrów. Leczenie urazu zajęło mu aż dziewięć tygodni, więc sam Adjei-Boateng przyznał, że podjął odpowiednią decyzję, zostając w Norwegii.

Nie jest jednak wykluczone, że po tym, jak  młody zawodnik odbuduje się w Strømsgodset , będzie chciał przenieść się do większego klubu i temat Lecha wróci latem, szczególnie że w czerwcu wygasa jego kontrakt z Manchesterem City. Przeszkodą w transferze może okazać się jednak fakt, że poznaniacy w międzyczasie zakontraktowali już innego środkowego pomocnika, Arnauda Djouma, który podpisał kontrakt co prawda jedynie na pół roku, ale w przypadku, gdy się sprawdzi, zostanie w drużynie wicemistrzów Polski na dłużej.  

Bismark Adjei-Boateng, znany również jako Nana, trafił do „Citizens” w 2011 roku z ghańskiej Right to Dream Academy, ale już rok później wypożyczono go do Strømsgodset, gdzie spędził ostatnie trzy sezony. W sumie w barwach „Godset” uzbierał 36 występów ligowych, w których strzelił dziewięć goli. W 2013 roku zdobył z tym klubem mistrzostwo Norwegii, będąc jednym z kluczowych piłkarzy pierwszego składu. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy