Zawodnik Rakowa Częstochowa ratuje remis Górnika Zabrze w ostatniej minucie. Co za strzał [WIDEO] fot. Canal+ Sport

Górnik Zabrze zremisował ze Śląskiem Wrocław 1-1. Gola na wagę remisu drużyny Jana Urbana strzelił wypożyczony z Rakowa Częstochowa Szymon Czyż.

Raków Częstochowa swoje spotkanie w ramach Ekstraklasy rozegra dopiero o 17:30. Wtedy zmierzy się na wyjeździe z Legią Warszawa.

Wcześniej natomiast doszedł do głosu wypożyczony z mistrza Polski do Górnika Zabrze Szymon Czyż.

Pomocnik pojawił się na placu gry w 66. minucie, a do siatki trafił w ostatniej minucie doliczonego czasu gry.

Dla 22-latka było to pierwsze trafienie w tym sezonie. Jego transfer czasowy obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku.

Dzięki temu zwycięstwu Górnik Zabrze uciekł w tabeli szesnastej Puszczy Niepołomice na jeden punkt.

Kolejny mecz drużyna Jana Urbana rozegra 22 października i zmierzy się z Rakowem Częstochowa.