Zbigniew Boniek o celach na marcowe mecze

Zbigniew Boniek o celach na marcowe mecze fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Super Express

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek udzielił wywiadu „Super Expressowi”. Tam odniósł się między innymi do celów kadry na marcowe mecze.

W czwartkowy wieczór dojdzie do starcia Polaków z Węgrami. Będzie to nie tylko mecz, który zainauguruje Eliminacje do Mistrzostw Świata, ale również i debiut nowego selekcjonera, Paulo Sousy.

O komentarz w sprawie marcowych spotkań poproszony został prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek. W rozmowie z „Super Expressem” opowiedział on o celu na marcowe mecze.

- Trudno powiedzieć, jakie są nasze zamierzenia, bo możemy zdobyć trzy punkty, pięć, siedem. Na pewno nie zdobędziemy ośmiu punktów, bo po prostu się nie da. Możemy zremisować na Węgrzech, w Anglii. W piłce spekulacje są teraz trudne. Ja bym chciał zdobyć dziewięć punktów - przyznał.

65-latek odniósł się także bezpośrednio do najbliższego rywala „Biało-czerwonych”.

- Na papierze może jesteśmy trochę lepsi, ale papier w piłce nie gra. Jakbyśmy w teorii przegrywali z lepszymi od nas, to nigdy nie mielibyśmy pięknej historii polskiej piłki. Nie zapominajmy, że my czasami robiliśmy niespodzianki, a z nami jak grają inni, to oni chcą robić niespodzianki. Czyli musimy być uważni - stwierdził.

Początek czwartkowego starcia o godzinie 20:45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mainz cieszy się z utrzymania, jakby wygrało Bundesligę. Ale jest z czego - to historyczny wyczyn Mainz cieszy się z utrzymania, jakby wygrało Bundesligę. Ale jest z czego - to historyczny wyczyn Jagiellonia Białystok: Czterech piłkarzy odchodzi z klubu [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok: Czterech piłkarzy odchodzi z klubu [OFICJALNIE] Chelsea: Dziewczyna Tammy'ego Abrahama wściekła na Thomasa Tuchela Chelsea: Dziewczyna Tammy'ego Abrahama wściekła na Thomasa Tuchela Bielik o kontuzji: Trudno sobie wyobrazić, w jakim stanie byłem Bielik o kontuzji: Trudno sobie wyobrazić, w jakim stanie byłem Legia Warszawa finalizuje dwa transfery. Ogłoszenie zaraz po zakończeniu sezonu Ekstraklasy Legia Warszawa finalizuje dwa transfery. Ogłoszenie zaraz po zakończeniu sezonu Ekstraklasy Real Madryt powalczy z Niemcami o Raúla?! Real Madryt powalczy z Niemcami o Raúla?! Real Madryt: Zinédine Zidane odchodzi. Faworyt do zastąpienia Francuza Real Madryt: Zinédine Zidane odchodzi. Faworyt do zastąpienia Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy