Zbigniew Boniek o celach na marcowe mecze

Zbigniew Boniek o celach na marcowe mecze fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Super Express

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek udzielił wywiadu „Super Expressowi”. Tam odniósł się między innymi do celów kadry na marcowe mecze.

W czwartkowy wieczór dojdzie do starcia Polaków z Węgrami. Będzie to nie tylko mecz, który zainauguruje Eliminacje do Mistrzostw Świata, ale również i debiut nowego selekcjonera, Paulo Sousy.

O komentarz w sprawie marcowych spotkań poproszony został prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek. W rozmowie z „Super Expressem” opowiedział on o celu na marcowe mecze.

- Trudno powiedzieć, jakie są nasze zamierzenia, bo możemy zdobyć trzy punkty, pięć, siedem. Na pewno nie zdobędziemy ośmiu punktów, bo po prostu się nie da. Możemy zremisować na Węgrzech, w Anglii. W piłce spekulacje są teraz trudne. Ja bym chciał zdobyć dziewięć punktów - przyznał.

65-latek odniósł się także bezpośrednio do najbliższego rywala „Biało-czerwonych”.

- Na papierze może jesteśmy trochę lepsi, ale papier w piłce nie gra. Jakbyśmy w teorii przegrywali z lepszymi od nas, to nigdy nie mielibyśmy pięknej historii polskiej piłki. Nie zapominajmy, że my czasami robiliśmy niespodzianki, a z nami jak grają inni, to oni chcą robić niespodzianki. Czyli musimy być uważni - stwierdził.

Początek czwartkowego starcia o godzinie 20:45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa: Mateusz Wieteska na radarze Paulo Sousy Legia Warszawa: Mateusz Wieteska na radarze Paulo Sousy Nathan Aké ze specjalną dedykacją. Jego ojciec zmarł kilka minut po strzelonej przez niego bramce Nathan Aké ze specjalną dedykacją. Jego ojciec zmarł kilka minut po strzelonej przez niego bramce OFICJALNIE: Stefan Majewski odszedł z Polskiego Związku Piłki Nożnej OFICJALNIE: Stefan Majewski odszedł z Polskiego Związku Piłki Nożnej POTWIERDZONE: Bartosz Białkowski mógł tego lata wrócić do Polski POTWIERDZONE: Bartosz Białkowski mógł tego lata wrócić do Polski OFICJALNIE: Daniel Chima Chukwu znalazł nowy klub OFICJALNIE: Daniel Chima Chukwu znalazł nowy klub Arsenal i Jack Wilshere otwarci na współpracę. Anglik odratuje karierę? Arsenal i Jack Wilshere otwarci na współpracę. Anglik odratuje karierę? Wielki powrót Achrafa Hakimiego?! Antonio Conte ujawnił cel zawodnika PSG Wielki powrót Achrafa Hakimiego?! Antonio Conte ujawnił cel zawodnika PSG

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy