Złota Piłka 2019: Miejsca 11-19

Złota Piłka 2019: Miejsca 11-19 fot. France Football
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: France Football

„France Football” kontynuuje przedstawianie miejsc w ramach Złotej Piłki 2019. Wiemy już, jak prezentuje się druga dziesiątka.

Otwiera ją Frenkie de Jong, który latem przeszedł z Ajaksu do Barcelony. Holender wyprzedził m.in. Raheema Sterlinga z Manchesteru City, Edena Hazarda z Realu Madryt oraz swojego byłego klubowego kolegę - Matthijsa de Ligta, który obecnie gra już w Juventusie. Dalej są m.in. Antoine Griezmann i Trent Alexander-Arnold.

Dotychczasowe rozstrzygnięcia potwierdzają, że Robert Lewandowski znajdzie się w czołowej dziesiąte.

Złota Piłka 2019 [miejsca 11-19]:

11. Frenkie de Jong (Barcelona, Holandia);
12. Raheem Sterling (Manchester City, Anglia);
13. Eden Hazard (Real Madryt, Belgia);
14. Kevin De Bruyne (Manchester City, Belgia);
15. Matthijs de Ligt (Juventus, Holandia);
16. Sergio Aguero (Manchester City, Argentyna);
17. Roberto Firmino (Liverpool, Brazylia);
18. Antoine Griezmann (Barcelona, Francja);
19. Trent Alexander-Arnold (Liverpool, Anglia).

Miejsca 20-30

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy