Złota Piłka 2019: Miejsca 11-19

Złota Piłka 2019: Miejsca 11-19 fot. France Football
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: France Football

„France Football” kontynuuje przedstawianie miejsc w ramach Złotej Piłki 2019. Wiemy już, jak prezentuje się druga dziesiątka.

Otwiera ją Frenkie de Jong, który latem przeszedł z Ajaksu do Barcelony. Holender wyprzedził m.in. Raheema Sterlinga z Manchesteru City, Edena Hazarda z Realu Madryt oraz swojego byłego klubowego kolegę - Matthijsa de Ligta, który obecnie gra już w Juventusie. Dalej są m.in. Antoine Griezmann i Trent Alexander-Arnold.

Dotychczasowe rozstrzygnięcia potwierdzają, że Robert Lewandowski znajdzie się w czołowej dziesiąte.

Złota Piłka 2019 [miejsca 11-19]:

11. Frenkie de Jong (Barcelona, Holandia);
12. Raheem Sterling (Manchester City, Anglia);
13. Eden Hazard (Real Madryt, Belgia);
14. Kevin De Bruyne (Manchester City, Belgia);
15. Matthijs de Ligt (Juventus, Holandia);
16. Sergio Aguero (Manchester City, Argentyna);
17. Roberto Firmino (Liverpool, Brazylia);
18. Antoine Griezmann (Barcelona, Francja);
19. Trent Alexander-Arnold (Liverpool, Anglia).

Miejsca 20-30

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy