Złota Piłka 2021: Robert Lewandowski jak Kazimierz Deyna i Zbigniew Boniek

Złota Piłka 2021: Robert Lewandowski jak Kazimierz Deyna i Zbigniew Boniek fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Bayern Insider

Robert Lewandowski znajdzie się na pewno na podium plebiscytu Złotej Piłki. Taką informację miał otrzymać od magazynu „France Football” - poinformowali Christian Falk oraz Tobi Altschäffl w podcaście „Bayern Insider”.

Kapitan reprezentacji Polski jest w ostatnich tygodniach obiektem nieustannych plotek łączących go z wygraniem wspomnianej nagrody. Jednocześnie inne, równie wiarygodne, źródła przekonują, że po raz siódmy trafi ona w ręce Lionela Messiego.

O tym, jaka jest prawda, dowiemy się na oficjalnej gali odbywającej się w poniedziałkowi wieczór w paryskim Théâtre du Châtelet, gdzie osobiście pojawi się nie tylko Robert Lewandowski, ale i Argentyńczyk.

Christian Falk oraz Tobi Altschäffl przekonywali w podcaście „Bayern Insider”, że obecność znakomitych zawodników na tym wydarzeniu jest związana z wysłaną im informacją ze strony magazynu „France Football” na temat tego, że jeden i drugi znaleźli się na podium corocznego zestawienia.

W zaistniałej sytuacji możemy przyjąć za pewnik, że snajper Bayernu Monachium zostanie trzecim wyróżnionym w ten sposób Polakiem. W przeszłości na trzecim miejscu w tym prestiżowym plebiscycie plasowali się Kazimierz Deyna (1974) i Zbigniew Boniek (1982).

Lewandowski najprawdopodobniej przebije obie legendy, ponieważ trudno sobie wyobrazić, aby ostatecznie nie znalazł się na pierwszej lub drugiej pozycji.

Transmisję z przebiegu poniedziałkowej gali będziemy mogli śledzić na TVP Sport od godziny 19:00 (start gali o 20:30). Do tego u nas zostanie przeprowadzona tekstowa relacja na żywo.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy