Złota Piłka 2022: Miejsca 21-30 [OFICJALNIE]

Złota Piłka 2022: Miejsca 21-30 [OFICJALNIE] fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: France Football

„France Football” zaczęło odsłaniać miejsca w plebiscycie Złotej Piłki 2022.

Przed tegoroczną edycją Złotej Piłki doszło do wielu zmian. Główna dotyczy ram czasowych. Po raz pierwszy pod uwagę przy oddawaniu głosów jest brany sezon (w tym przypadku 2021/2022), a nie rok kalendarzowy. Zmniejszona została też liczba oddających głosy. Od teraz będą to tylko przedstawiciele krajów z miejsc 1-100 w rankingu FIFA. Zniweluje to liczbę absurdalnych wyborów, które przytrafiały się dziennikarzom z bardziej egzotycznych państw.

O tym, kto sięgnie po kolejną Złotą Piłkę, dowiemy się już w poniedziałkowy wieczór. Początek uroczystej gali w Paryżu zaplanowano na 20:30. Wcześniej „France Football”, a więc organizator nagrody, odsłania dalsze miejsca w plebiscycie.

„FF” zaczęło od sześciu miejsc ex aequo. I tak, na lokacie numer 25 sklasyfikowani zostali Joshua Kimmich, Mike Maignan, Antonio Rüdiger, João Cancelo, Christopher Nkunku oraz Darwin Núñez.

Na miejscu 22. są Trent Alexander-Arnold, Phil Foden oraz Bernardo Silva. Przed nimi znalazł się Harry Kane.

Złota Piłka 2022 - miejsca 21-30:

21. Harry Kane (Tottenham, Anglia);
22. Trent Alexander-Arnold (Liverpool, Anglia);
- Phil Foden (Manchester City, Anglia);
- Bernardo Silva (Manchester City, Portugalia);
25. Joshua Kimmich (Bayern Monachium, Niemcy);
- Mike Maignan (AC Milan, Francja);
Antonio Rüdiger (Chelsea/Real Madryt, Niemcy);
João Cancelo (Manchester City, Portugalia);
- Christopher Nkunku (RB Lipsk, Francja);
Darwin Núñez (Benfica/Liverpool, Urugwaj).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy