Zmiany w składzie Torino na Ligę Europy

Zmiany w składzie Torino na Ligę Europy
Szymon Podstufka
Szymon Podstufka
Źródło: Football Italia

Trzech nowych zawodników znalazło się w kadrze Torino na fazę pucharową Ligi Europy.

Do listy dopisani zostali: napastnik Maxi López, bramkarz Luca Castelazzi oraz rozgrywający Alexander Farnerud. Zajęli miejsce Antonio Nocerino, Marcelo Larrondo oraz Jeana-Francoisa Gilleta. Nocerino wrócił do Milanu, skąd został wypożyczony do Parmy, Larrondo odszedł na wypożyczenie do CA Tigre, natomiast Gillet za 200 tysięcy euro zasilił Catanię.


Obecnie skład „Byków” na Ligę Europy prezentuje się następująco: Castellazzi, Padelli; Bovo, Darmian, Glik, Gaston Silva, Jansson, Maksimovic, Masiello, Molinaro, Moretti; Benassi, El Kaddouri, Farnerud, Gazzi, Sanchez Miño, Vives; Amauri, Barreto, Martinez, Maxi López, Quagliarella.


Torino zmierzy się w 1/16 tych rozgrywek z Athletikiem Bilbao.


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy