Zmiany w zarządzie ŁKS-u Łódź [OFICJALNIE]

Zmiany w zarządzie ŁKS-u Łódź [OFICJALNIE]
Sebastian Janus
Sebastian Janus
Źródło: ŁKS Łódź

ŁKS Łódź opublikował komunikat, w którym informuje o zmianach dotyczących zarządu klubu.

Z komunikatu ŁKS-u Łódź wynika, że Tomasz Salski kończy swoją kadencję w roli prezesa klubu, którą pełnił od 2016 roku. Pozostanie on jednak wciąż większościowym udziałowcem. Zarząd pierwszoligowca od teraz będzie reprezentował Dariusz Lis, który dotychczas obejmował stanowisko dyrektora.

– Przed nami pełen wyzwań okres związany z otwarciem nowego stadionu oraz jego komercjalizacją, a co za tym idzie również rozbudową struktur administracyjnych klubu. Bez pełnego zaangażowania nie osiągniemy celu, dlatego z uwagi na zobowiązania względem innych spółek oraz ograniczonymi możliwościami kierowania klubem w pełnym wymiarze czasowym, podjąłem decyzję o zmianach, które mają na celu poprawę wydajności zarządzania ŁKS-em. Oczywiście nadal będę zaangażowany w pracę w klubie, jednak najprawdopodobniej jako członek Rady Nadzorczej – wyjaśnia Salski.

Powołany na stanowisko prokurenta spółki został dyrektor zarządzający firmy Alder Finance Jarosław Olszowy.

- Dariusz Lis i powołany na stanowisko prokurenta spółki Jarosław Olszowy, są moimi zaufanymi wieloletnimi współpracownikami, których doświadczenie i wiedza zapewnią właściwą drogę rozwoju klubu. Ważne jest również to, że panowie dzięki swej wiedzy i zaangażowaniu odciążą mnie od części dotychczasowych obowiązków, pozwalając mi tym samym skupić się na wielu innych ważnych w kontekście przyszłości klubu sprawach – dodaje Salski.

ŁKS pozyskał ponadto sześciu nowych akcjonariuszy, którzy pozyskali sześć tysięcy sztuk akcji z puli 20 tysięcy sztuk akcji. Podniesiono również kapitał zakładowy klubu, który teraz wynosi niemal 10,5 milionów złotych.

Więcej na temat: ŁKS Łódź Oficjalnie Polska

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Paulo Sousa faworytem do objęcia reprezentacji Paulo Sousa faworytem do objęcia reprezentacji Gabriel Jesus odchodzi z Manchesteru City Gabriel Jesus odchodzi z Manchesteru City

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy