Znamy szczegóły porozumienia Ivana Perišicia z nowym klubem. Możliwy zwrot akcji

Znamy szczegóły porozumienia Ivana Perišicia z nowym klubem. Możliwy zwrot akcji fot. Ettore Griffoni / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sportmediaset

Ivan Perišić zgodził się dołączyć do Chelsea, która spełniła jego wymagania finansowe - informuje Sportmediaset.

Chorwat od dłuższego czasu rozmawiał z Interem Mediolan, ale negocjacje nie posuwały naprzód. „Nerazzurri” nie zamierzali bowiem płacić 33-latkowi sześciu milionów euro rocznie.

Złożona oferta w wysokości 4,5 miliona euro przy kontrakcie ważnym do 30 czerwca 2024 roku nie zadowoliła piłkarza. W międzyczasie do sprawy włączyli się „The Blues”.

Angielska ekipa nie miała problemu ze spełnieniem oczekiwań finansowych, proponując mu od razu wspomniane sześć milionów. W efekcie strony wypracowały porozumienie.

Jak podkreśla Sportmediaset, konsensus nie oznacza, że wicemistrz świata z 2018 roku na pewno zawita na Stamford Bridge. Przez zmiany na stołku właścicielskim angielski klub musi jeszcze się wstrzymać z wszelkimi transakcjami.

To być może okazja dla mediolańczyków na naprawienie błędu i wyrównanie propozycji przedstawiciela Premier League.

Ivan Perišić był kluczową postacią swojej drużyny w wygranym 4:2 finale Pucharu Włoch. Podczas dogrywki to właśnie on ustrzelił dublet, przechylając szalę zwycięstwa na stronę Interu.

113-krotny reprezentant Chorwacji w całej kampanii 2021/2022 rozegrał 47 spotkań, zdobył dziewięć bramek i zanotował osiem asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy