Zwrot w sprawie Filipe Luisa. Wróci do Atlético Madryt?!

Zwrot w sprawie Filipe Luisa. Wróci do Atlético Madryt?!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Marca

Filipe Luis poważnie rozważa powrót do Atlético Madryt.

Jeszcze do niedawna wydawało się, że przygoda Brazylijczyka w barwach „Rojiblancos” jest już zakończona, okazuje się jednak, że nie jest to jeszcze powiedziane. Kontrakt lewego obrońcy wygasł wraz z końcem czerwca i piłkarz chciał poczekać do zakończenia Copa América, by spokojnie przyjrzeć się ofertom. Wygląda na to, że najlepsza jak na razie nadeszła z... Atlético Madryt.

„Marca” informuje, piłkarz jeszcze w tym tygodniu może pojawić się w stolicy Hiszpanii i najprawdopodobniej wykorzysta tę wizytę, by spotkać się z przedstawicielami „Los Colchoneros”. Ci zaproponowali mu ofertę rocznego kontraktu, który zostałby automatycznie przedłużony o kolejny sezon, jeśli zawodnik rozegra określoną liczbę spotkań.

Luisowi takie warunki odpowiadają, zwłaszcza że jego celem jest dalsza gra na najwyższym poziomie. 33-latek poważnie rozpatruje przedłużenie swojego pobytu na Wanda Metropolitano, ale w międzyczasie przygląda się także innym możliwością.

Na ten moment najbardziej wyróżniają się dwie opcje - jedna to przeprowadzka do Barcelony, a druga nadeszła z Flamengo. Mistrzowie Hiszpanii widzą Luisa w roli konkurenta dla Jordiego Alby, natomiast w ojczyźnie gracz odgrywałby istotniejszą rolę. Sprawa jest otwarta, ale defensor nie ukrywa, że chętnie zagrałby jeszcze w Lidze Mistrzów.

Wielkim kontraktem Luisa kuszą także ekipy ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy