Zwrot w sprawie N'Golo Kanté wciąż możliwy! Cztery opcje na stole

Zwrot w sprawie N'Golo Kanté wciąż możliwy! Cztery opcje na stole fot. J.E.E/SIPA/PressFocus
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Santi Aouna [Foot Mercato]

Transfer N'Golo Kanté wciąż nie jest przesądzony. Francuski pomocnik nadal nie zaakceptował oferty Al-Ittihad. Co więcej, może nawet podjąć decyzję o przedłużeniu kontraktu z Chelsea – takie dość sensacyjne informacje przekazał Santi Aouna z „Foot Mercato”.

Arabia Saudyjska coraz śmielej sobie poczyna z importem piłkarzy w celu podniesienia renomy rodzimej ligi. Wszystko zaczęło się od spektakularnego zakontraktowania Cristiano Ronaldo przez Al-Nassr. Domino ruszyło, albowiem w tym tygodniu na Bliski Wschód trafiła inna gwiazda ze Starego Kontynentu - Karim Benzema.

Były już napastnik „Królewskich” związał się z Al-Ittihad. Zaraz za nim ten sam klub przygotowywał oficjalne oświadczenie traktujące o zatrudnieniu N'Golo Kanté z Chelsea.

W środę popularny Fabrizio Romano i inni cenieni reporterzy w sprawie ruchów transferowych wydali wyrok, jakoby klamka zapadła. Odejście zawodnika z Chelsea po wygaśnięciu umowy i podpisanie nowej z ekipą z Dżuddy miało być kwestią czasu.

Do ciekawych rewelacji dotarł jednak Santi Aouna. Jak wspomniał, nic jeszcze się nie dokonało. 32-latek nie przeszedł jeszcze testów medycznych, a nawet nie wskazał konkretnego pracodawcy, z którym chciałby się związać na najbliższą przyszłość.

Agent Kanté przebywa w Arabii Saudyjskiej, aby przedyskutować warunki współpracy aż z trzema klubami. Oprócz Al-Ittihad, w grze liczą się również Al-Nassr i Al-Hilal. Wszystkie te kluby są z krajowego topu.

W razie fiaska transferu dwukrotny mistrz Anglii może też zaakceptować propozycję Chelsea. Nie wiadomo jednak nic więcej o potencjalnych zapisach w szablonowym kontrakcie.

Francuski dziennikarz dał jasno do zrozumienia, że przygoda na Stamford Bridge wcale nie musi się zakończyć jeszcze teraz, lecz szanse na kontynuowanie kariery w zachodnim Londynie nadal są małe.

Gdyby mistrz świata z mundialu w Rosji zdecydował się na porozumienie z Al-Ittihad, zarabiałby rocznie 100 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy