Zwrot w sprawie Pogby. United chce wielkiej wymiany!

Zwrot w sprawie Pogby. United chce wielkiej wymiany!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Daily Mirror

Manchester United zweryfikował swoje plany wobec Paula Pogby.

Jeszcze niedawno brytyjskie media informowały, że zarząd „Czerwonych Diabłów” bardziej skłania się ku zatrzymaniu pomocnika, nawet mimo konfliktu na linii Pogba-Mourinho. Temat przyszłości Francuza wciąż jest jednak szeroko omawiany na Old Trafford i wygląda na to, że w ostatnich dniach sytuacja uległa znaczącej zmianie. „Daily Mirror” jest przekonane, że działacze są skłonni oddać gracza nawet zimą.

Sam José Mourinho nie może być pewien utrzymania posady, ale dyrektorzy United widzą, że wokół Pogby panuje niepokojąca atmosfera. Zawodnik przyciąga sporo kontrowersji, a nie jest tajemnicą, że od jakiegoś czasu jego agent, Mino Raiola, przeczesuje rynek w poszukiwaniu potencjalnego nowego pracodawcy.

Na wieści o możliwej dostępności gracza szybko zareagował Juventus. Manchester United jest skłonny oddać zawodnika na półroczne wypożyczenia, ale pod warunkiem, że w umowie transferu znajdzie się zapis o opcji wykupu po sezonie. „Stara Dama” bardzo chętnie przystanie na te warunki, ale Anglicy mają pewien plan.

Ich celem jest doprowadzenie do wymiany między klubami. Najchętniej United sięgnęłoby po Miralema Pjanicia, który znajdował się na celowniku w poprzednich oknach transferowych, na to jednak nie chcą wyrazić zgody „Bianconeri”. Alternatywą zatem ma być Alex Sandro, którego przyszłość w Turynie od dawna nie jest w 100 procentach pewna. Mistrzowie Włoch i tak rozglądali się za lewymi obrońcami, zatem taki wariant mógłby być możliwy do zrealizowania.

Plany turyńczykom chce pokrzyżować Paris Saint-Germain, które ma w obecnym sezonie problemy w środku pola. Takiego kierunku nie chciałby jednak sam tegoroczny Mistrz Świata, który zakłada, że jeśli faktycznie ma odejść, to jeśli nie do Włoch, chciałby trafić do Hiszpanii, ze wskazaniem na Real Madryt lub Barcelonę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy