„Zwycięstwo Anglii było z góry zaplanowane!”

„Zwycięstwo Anglii było z góry zaplanowane!”
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: The Mirror

Ján Ďurica twierdzi, że sędziowie faworyzują reprezentacje lepsze na papierze.

Słowacy zmierzyli się z Anglikami w niedzielę w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata. Ostatecznie ulegli 1:0 tracąc bramkę w piątej minucie doliczonego czasu gry i przez ponad pół godziny byli zmuszeni do gry w dziesiątkę. Ďurica w rozmowie z "The Mirror" stwierdził, że to działacze preferują lepsze na papierze ekipy i przez to sędziowie podejmują korzystne dla nich decyzje.

- Jest tylko jedno miejsce dające bezpośredni awans na Mistrzostwa Świata. Dlaczego więc Słowacja miałaby je zająć, skoro w grupie jest Anglia? - pytał ironicznie defensor Trabzonsporu.

- Oczywiście, że zawsze będą faworyzowali lepszą drużynę. Możliwe, że sędzia dokładnie wiedział co robić, by im pomóc, zwłaszcza ta czerwona kartka. Myślę, że arbiter tylko czekał, aż Škrtel popełni faul. Anglicy wiedzieli, że grają w przewadze, więc, co logiczne, zaczęli napierać i wywierać presję. Ale nie mieli konkretnych okazji i to też nas boli. Gdyby mieli świetne okazje i strzelili piękną bramkę, to wszystko byłoby w porządku. Ale nie po takim golu w doliczonym czasie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy