Manchester United: Piłkarze murem za Ole Gunnarem Solskjærem

Źródło: ESPN

Piłkarze Manchesteru United po przegranym aż 0:5 meczu z Liverpoolem skontaktowali się z Edem Woodwardem, wiceprezesem klubu, aby wyrazić wsparcie Ole Gunnarowi Solskjærowi, trenerowi drużyny - podaje ESPN.

„Czerwone Diabły” nie przechodzą przez najlepsze chwile. Zawodnicy wpadli w dołek, o czym świadczą dwie porażki, remis i zwycięstwo w czterech ostatnich spotkaniach. Na początek zespół podzielił się punktami z Evertonem, następnie przegrał z Leicester City, wygrał dosłownie w ostatnich minutach z Atalantą oraz zanotował blamaż z Liverpoolem.

Po tym ostatnim gracze wicemistrza Anglii postanowili stanąć za swoich menedżerem. Aby wyrazić wsparcie, wysłali oni SMS-y do Eda Woodwarda, wiceprezesa klubu. Część z nich domagała się ponadto informacji, jaka jest obecna sytuacja Norwega.

W angielskich mediach pojawiły się doniesienia, jakoby Ole Gunnar Solskjær miał czas do listopadowej przerwy na mecze reprezentacyjne na opanowanie kryzysu.

Przez ten czas Manchester United zmierzy się z Tottenhamem Hotspur, Atalantą oraz Manchesterem City. W ligowych starciach nie pomoże pauzujący za czerwoną kartkę Paul Pogba. Francuz, w związku z trudnym położeniem drużyny, miał wstrzymać rozmowy kontraktowe. Sam jednak temu zaprzeczył w mediach społecznościowych.

Zawody z „Kogutami” zaplanowano na godzinę 18:30.