Zaskakująca przeprowadzka Hildeberto

rok temu Zaskakująca przeprowadzka Hildeberto
fot. FotoPyk

Hildeberto opuści Legię w zimowym oknie transferowym.

Warszawianie sprowadzili Portugalczyka przed obecnym sezonem, ale jak do tej pory piłkarz nie pokazał się z najlepszej strony. Występował jedynie sporadycznie i na dobrą sprawę próbkę swoich umiejętności zaprezentował jedynie w Pucharze Polski, w którym zdobył dwa gole w starciu z Drutexem-Bytovia (to jedyne trafienia napastnika dla Legii). Na domiar złego zawodnik nie był dobrze przygotowany do rozgrywek i zarzucano mu nadwagę.

Trener Jozak nie zamierza stawiać na gracza w drugiej części sezonu, dlatego ten ma udać się na wypożyczenie. „Przegląd Sportowy” informuje, że 21-latkowi zależy na powrocie do Anglii, gdzie przed przeprowadzką do Polski grał dla Nottingham Forest. Skrzydłowy wierzy, że uda mu się tam odzyskać formę, ale czeka go dość duży spadek sportowy.

Zainteresowanie Hildeberto wyraża bowiem walczące o utrzymanie w League One (trzeci poziom rozgrywkowy) Northampton Town. Drużyna zajmuje obecnie dopiero 20. miejsce w tabeli, ale ani zawodnikowi, ani Legii zbytnio to nie przeszkadza. Wypożyczenie ma być jedynie rozwiązaniem tymczasowym i pomóc zawodnikowi wrócić do odpowiedniej dyspozycji.

Legia zdaje sobie sprawę, że piłkarz jest wciąż młody, dlatego ma on otrzymać drugą szansę. Po zakończeniu wypożyczenia Hildeberto ma wrócić do Warszawy i tam sztab szkoleniowy ma ocenić jego przydatność przed kolejnym sezonem.

Przypomnijmy, że piłkarz jest związany z „Wojskowymi” umową, która wygasa w połowie 2021 roku.ŹRÓDŁO
Przegląd Sportowy
TAGI: Hildeberto José Morgado Pereira Legia Warszawa Northampton Town Portugalia Anglia Polska
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.