Marca: Zaskakujący zapis w nowym kontrakcie Pochettino. Uchylona furtka do DWÓCH klubów

8 miesięcy temu
Marca: Zaskakujący zapis w nowym kontrakcie Pochettino. Uchylona furtka do DWÓCH klubów

„Marca” pisze o ciekawym punkcie, który miał zostać zawarty w nowym kontrakcie Mauricio Pochettino z Tottenhamem.

Klub z Londynu poinformował o zawarciu porozumienia ze swoim menedżerem w czwartek. Nowa umowa jest o dwa dłuższa od wcześniejszej i łączy obie strony do 30 czerwca 2023 roku. Zdaniem brytyjskich mediów wynagrodzenie Pochettino wzrosło do 8,5 miliona funtów rocznie.

Według „Marki” włodarzom Tottenhamu zależało na podpisaniu kontraktu właśnie teraz, by zablokować potencjalną przeprowadzkę Argentyńczyka do Chelsea. Choć brzmi to mało realnie, „The Blues”, którzy lada moment pożegnają się z Antonio Conte, podobno faktycznie rozważali taką opcję.

Pochettino w najbliższym czasie na pewno nie trafi więc do Chelsea, ale... prezes „Kogutów”, Daniel Levy, miał zgodzić się na to, iż nie będzie robił problemów 46-latkowi, jeśli zgłosi się po niego Real Madryt bądź Paris Saint-Germain. Rzecz jasna zdecydowany na odejście z Londynu musi być wtedy sam Pochettino.

Jeśli chodzi o PSG, Tottenham na razie nie ma się o co martwić. Współpracę z paryskim klubem dopiero rozpoczął bowiem Thomas Tuchel.

W przypadku Realu jest nieco inaczej. Za jego wyniki odpowiada obecnie Zinédine Zidane i choć na razie nie wydaje się, by Francuz miał opuścić Madryt, Pochettino od dawna postrzegany jest jako mocny kandydat na jego następcę.  ŹRÓDŁO
Marca
TAGI: Trenerzy Mauricio Pochettino Tottenham Hotspur FC Real Madryt CF Paris Saint-Germain FC Francja Anglia Argentyna Hiszpania
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.