POTWIERDZONE: Martial chce transferu!

8 miesięcy temu
POTWIERDZONE: Martial chce transferu!

Agent Anthony'ego Martiala potwierdził, że Francuz nosi się z zamiarem opuszczenia Manchesteru United.

22-latek już od jakiegoś czasu nie czuje się najlepiej na Old Trafford. Nie jest on zadowolony z liczby rozgrywanych minut, a oliwy do ognia dolały przenosiny do klubu z czerwonej części Manchesteru kolejnego ofensywnego gracza - Alexisa Sáncheza. Ponadto nie znalazł się on w kadrze „Trójkolorowych” na Mistrzostwa Świata, co rozjuszyło go jeszcze bardziej.

O chęci zmiany barw klubowych 22-latka poinformował agent Martiala, Philippe Lamboley.

- Anthony długo się nad tym zastanawiał, ale ostatecznie podjął decyzję, że chce odejść z United. Powodów jest wiele, ale to nie czas, aby o tym mówić.

- Władze MU proponowały mu nową umowę. Nie udało nam się jednak dojść do konsensusu w tej sprawie. Jeżeli tak wielki klub, jakim jest United, przez wiele miesięcy nie może osiągnąć porozumienia z zawodnikiem, to znaczy, że im na nim nie zależy.

- Muszę przyznać, że mamy w czym wybierać, ale nie mogę powiedzieć nic więcej. Kiedy taki piłkarz jak Anthony pojawia się na rynku, to jasne jest, że chęć jego pozyskania przejawia wiele klubów - przyznał menedżer.

22-latek rozegrał w minionym sezonie 30 ligowych spotkań. W tym czasie zdobył dziewięć bramek i zanotował pięć asyst. Jego umowa z MU obowiązuje do 30 czerwca 2019 roku.

Martial był w ostatnim czasie przymierzany m.in. do Bayernu Monachium, Juventusu i Tottenhamu.ŹRÓDŁO
RMC Sport
TAGI: Anthony Martial Manchester United FC Anglia Francja
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.