Ćwiąkała o przejściu do nc+. „To naturalny krok”

6 miesięcy temu
Ćwiąkała o przejściu do nc+. „To naturalny krok”
fot. FotoPyk

Tomasz Ćwiąkała w rozmowie ze Sport.pl wypowiedział się na temat przenosin do nc+.

Informacja o odejściu 29-letniego dziennikarza z Eleven Sports zaskoczyła sporą część kibiców. Ćwiąkała był jedną z głównych twarzy stacji od 2015 roku. Najczęściej komentował w niej spotkania ligi hiszpańskiej, ale nie ograniczał się wyłącznie do tego. Jak sam podkreśla, w nowej redakcji będzie podobnie.

- Stacja ma bardzo dużo piłki, jest Ekstraklasa, liga hiszpańska, angielska i niemiecka. Oczywiście najbardziej zależy mi na hiszpańskiej, bo to liga, którą się zajmowałem przez ostatnie trzy lata. Ale nie chcę się ograniczać, bo zamykanie się na jedne rozgrywki nie byłoby dobre.

- Zrobię wszystko czego stacja będzie potrzebować. Nawet w ekstraklasie Ekstraklasie jest dziś tylu Hiszpanów, że jest wielkie pole do popisu. Ja nie wytyczam sobie celów w taki sposób, że mówię: muszę skomentować kiedyś finał Ligi Mistrzów, czy finał mundialu, albo mecze Polaków w wielkim turnieju. Albo że chcę zrobić wywiad z Guardiolą. Każdy chce. Ale ja chcę po prostu pracować codziennie najlepiej jak się da - powiedział Ćwiąkała, dodając:

- Zawsze słyszałem o stacji dobre rzeczy, więc uznałem, że będzie to dla mnie naturalny krok, szansa rozwoju, a jednocześnie wyzwanie, bo będę najmłodszy w zespole. Ale chcę temu wyzwaniu sprostać (cały wywiad TUTAJ).

Dziennikarz, który wcześniej przez wiele lat był związany z Weszło, formalnie rozpocznie pracę w nc+ w styczniu. Wcześniej będzie gościł w prowadzonej przez Darię Kabałę-Malarz „Piłce z góry”. Przypomnijmy, że publikuje on również felietony na łamach „Przeglądu Sportowego”.ŹRÓDŁO
Sport.pl
TAGI: Polska Telewizja Tomasz Ćwiąkała Eleven Sports Nc+
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.