OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Korony

6 miesięcy temu
OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Korony
fot. Korona Kielce

Przedstawiciele Korony Kielce w ekspresowym tempie zareagowali na odejście Mateusza Możdżenia i pozyskali nowego zawodnika do środka pola.

Ekipa z województwa świętokrzyskiego tuż przed wylotem na zgrupowanie do Turcji potwierdziła osiągnięcie pełnego porozumienia z Ognjenem Gnjaticiem.

Bośniak już od pewnego czasu prowadził negocjacje z „Żółto-Czerwonymi” i ostatecznie zdecydował się na zasilenie szeregów kieleckiego zespołu. Defensywny pomocnik po zaliczeniu obligatoryjnych testów medycznych związał się z nowym pracodawcą do końca grudnia 2020 roku.

27-letni zawodnik spróbuje wypełnić lukę w zespole po odejściu Mateusza Możdżenia. Były gracz między innymi Lecha Poznań czy Lechii Gdańsk z uwagi na wygasający kontrakt oraz brak pewności do regularnych występów postanowił przenieść się do walczącego o utrzymanie Zagłębia Sosnowiec.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że podpisałem kontrakt z Koroną. Wybrałem ten klub, ponieważ nasze negocjacje były bardzo szybkie i konkretne. Myślę, że poziom Ekstraklasy jest naprawdę wysoki. Ambicje moje i  drużyny są podobne. Mam nadzieję, że wejdziemy do grupy mistrzowskiej i zakwalifikujemy się do europejskich pucharów - powiedział Gnjatić.

Bośniak przez ostatnie dwa lata reprezentował barwy holenderskiej Rody. W sumie rozegrał w jej barwach 51 spotkań, w których ani razu nie zdołał wpisać się na listę strzelców.ŹRÓDŁO
Korona Kielce
TAGI: Ognjen Gnjatić Oficjalnie Korona Kielce Bośnia i Herecegowina Polska Roda JC Kerkrade Holandia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.