Juventus w kooperacji z Jorge Mendesem. Portugalczyk pracuje nad dwoma transferami!

2 miesiące temu
Juventus w kooperacji z Jorge Mendesem. Portugalczyk pracuje nad dwoma transferami!

Od momentu dołączenia do Juventusu João Cancelo i Cristiano Ronaldo, między włoskim klubem a Jorge Mendesem panują znakomite relacje. Dobry kontakt z Portugalczykiem Włosi chcą wykorzystać do przeprowadzenia przynajmniej dwóch transferów.

We wtorek miało miejsce kilka ważnych spotkań w kontekście budowania kadry „Starej Damy” na przyszły sezon. Do prowadzenia negocjacji na portugalskim rynku oddelegowany został Jorge Mendes, a więc zaufany człowiek władz klubu z Allianz Stadium. 

To właśnie portugalski agent robi wszystko, aby nakłonić Benfikę do obniżenia żądań finansowych za João Félixa. W tym kontekście należy dodać, że 19-latek wie o zainteresowaniu Juventusu i m.in. z tego powodu odrzucił propozycję przedłużenia umowy, dzięki czemu jego klauzula odstępnego nie wzrosła ze 120 do 200 milionów euro.

Pomimo faktu niewejścia w życie wspomnianego kontraktu, Włosi chcą wypracować porozumienie z „Orłami” i ominąć kwestię wpłacenia kwoty wpisanej do dokumentacji zawodnika. 

Na drugim biegunie toczą się rozmowy w sprawie Álexa Grimaldo. To na wypadek, gdyby z Turynu wyjechał Alex Sandro, a transfer Marcelo był niemożliwy do realizacji. Władze lizbońskiego klubu mają żyć w przekonaniu, że „Starej Damie” mocno zależy na pozyskaniu Hiszpana.

W próżni pozostaje transfer Rúbena Diasa, który zadeklarował ponoć chęć dołączenia do Atlético Madryt. Co ciekawe, na ten moment tylko środkowy defensor jest reprezentowany przez Jorge Mendesa. ŹRÓDŁO
Corriere di Torino
TAGI: João Félix Sequeira Alejandro Grimaldo García Rúben Santos Gato Alves Dias Benfica Lizbona Jorge Mendes Juventus FC Portugalia Włochy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.