Borussia Dortmund faworytem do pozyskania talentu z Marsylii

2 miesiące temu
Borussia Dortmund faworytem do pozyskania talentu z Marsylii
fot. FotoPyk

Maxime López latem może dołączyć do Borussii Dortmund.

Do niedawna wydawało się, że najbliżej angażu wychowanka Olympique’u Marsylia jest Sevilla. Hiszpanie próbowali zamknąć transfer 21-latka już zimą. Wówczas rozmowy, które pilotował Joaquín Caparrós, nie przyniosły spodziewanego efektu. Teraz wraz z pojawieniem się w stolicy Andaluzji Monchiego zainteresowanie środkowym pomocnikiem nie zmalało.

Tymczasem na horyzoncie pojawił się nowy chętny do zakontraktowanie Lópeza. Jest nim Borussia Dortmund, która według ElDesmarque wyrosła na faworyta do pozyskania utalentowanego zawodnika.

Przede wszystkim Niemcy dysponują o wiele większych zapleczem finansowym. Ponadto oferują występy w Lidze Mistrzów, czego na tym moment „Los Sevillistas” zrobić nie mogą. Niemniej Hiszpanie są bliscy zapewnienia sobie czwartego miejsca w tabeli LaLiga. Jeśli tak się stanie, z pewnością ich budżet transferowy zostanie powiększony, a wtedy możemy być świadkami ciekawej licytacji ze strony obu ekip.

W przeciwnym wypadku dortmundczycy zaproponują około 20 milionów euro i będą próbowali zamknąć transfer jak najszybciej. Tak, aby nikt nie podbił ceny za młodzieżowego reprezentanta Francji.

Dodajmy, że w przeszłości graczem interesowała się Barcelona.

W obecnym sezonie 21-latek wystąpił w 34 meczach, strzelił gola i posłał cztery ostatnie podania. Jego umowa wygasa 30 czerwca 2021 roku. ŹRÓDŁO
ElDesmarque
TAGI: Maxime Baila López Olympique Marsylia Sevilla FC Borussia Dortmund Francja Hiszpania Niemcy
Zobacz również
Sanson do Premier League?!
7 dni temu  
0
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0573 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.