Mario Maloča powróci do Ekstraklasy?!

miesiąc temu
Mario Maloča powróci do Ekstraklasy?!
fot. Aleksandra Sieczka

Jak donosi na Twitterze Janekx89, chorwacki obrońca SpVgg Greuther Fürth, Mario Maloča, może powrócić do Ekstraklasy. Stoperem klubu z 2. Bundesligi intensywnie interesuje się jego była drużyna – Lechia Gdańsk.

Oprócz „Biało-Zielonych” 30-latek ma znajdować się na celowniku jeszcze kilku innych polskich zespołów, jednak to właśnie Lechia zdaje się prowadzić w wyścigu o piłkarza.

Przypomnijmy, że Maloča grał już na Stadionie Energa Gdańsk dwa sezony temu, po tym jak wpierw wypożyczony, ostatecznie zdecydował się dołączyć do Greuther Fürth. Chorwat spędził wcześniej w zespole „Lechistów” nieco ponad dwa lata, przechodząc do gdańszczan w lipcu 2015 roku z Hajduka Split za kwotę około 150 tysięcy euro.

W Lechii środkowy obrońca sprawował się dobrze, rozgrywając w sumie 61 spotkań w jej barwach i strzelając cztery gole, jednak zdecydował się odejść do Niemiec w związku z wyższymi zarobkami i kończącym się kontraktem. Dzisiaj piłkarz jest jednak gotowy powrócić na stare śmieci i ponownie przywdziać biało-zielony trykot.

Mario Maloča wystąpił w tym sezonie w sumie w 24 meczach dla popularnych „Kleeblätter”, nie strzelając jednak ani jednego gola dla swojej drużyny. Wcześniej, prócz wspomnianych Lechii i Hajduka, reprezentował jeszcze barwy NK Kamen Ingradu Velika. Jego kontrakt z obecnym zespołem wygasa wraz z końcem czerwca 2020 roku.


ŹRÓDŁO
Twitter/Janekx89
TAGI: Mario Maloča Chorwacja SpVgg Greuther Fürth Niemcy Lechia Gdańsk Polska
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0511 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.