Oficjalnie: Nowy pomocnik Lechii
2016-06-16 19:05:38; Aktualizacja: 9 lat temu
Milen Gamakow został nowym zawodnikiem Lechii Gdańsk.
Bułgarski pomocnik po przejściu testów medycznych podpisał z „Biało-Zielonymi” trzyletni kontrakt z opcją jego przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.
- Jestem bardzo szczęśliwy, że podpisałem kontrakt z Lechią, która jest wielkim klubem. Dla mnie transfer do gdańskiej drużyny to duże wyzwanie, biorąc pod uwagę fakt, że dołączam do zespołu z wieloma uznanymi piłkarzami. Liczę, że będę mógł się od nich wiele nauczyć. Będę chciał pokazać się gdańskim kibicom z jak najlepszej strony i chciałbym, by w nowym sezonie mogli jak najczęściej cieszyć się z naszych zwycięstw - powiedział Gamakow.
22-latek do tej pory reprezentował barwy klubów tylko ze swojego rodzimego kraju. W ostatnim czasie występował w Botewie Płowdiw, dla którego rozegrał w sumie 59 spotkań i zdobył w nich pięć goli.Popularne
Warto także dodać, że nowy nabytek Lechii to młodzieżowy reprezentant Bułgarii do lat 23.









![Widzew Łódź w ten weekend gra dla niego. Piękne zachowanie [FOTO]](img/photos/113385/170x113/widzew-lodz.jpg)


![Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok [OFICJALNIE]. Debiuty!](img/photos/88994/170x113/widzew-jagiellonia.jpg)




![Widzew Łódź w ten weekend gra dla niego. Piękne zachowanie [FOTO]](img/photos/113385/90x60/widzew-lodz.jpg)


![Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok [OFICJALNIE]. Debiuty!](img/photos/88994/90x60/widzew-jagiellonia.jpg)









