Mistrz Serbii po obrońcę Wisły Kraków

2 lata temu
Mistrz Serbii po obrońcę Wisły Kraków
fot. FotoPyk

Boban Jović znalazł się na celowniku Crvenej zvezdy - informuje portal „Novosti.rs”.

Drużyna z Belgradu poszukuje potencjalnego następcy Marko Petkovicia. 24-letni defensor nosi się z zamiarem opuszczenia szeregów serbskiego zespołu w trakcie zimowego okienka transferowego. Poważne zainteresowanie jego usługami wyrazili już przedstawiciele Augsburga, Udinese oraz Atalanty.

Władze Crvenej zvezdy zdają sobie sprawę z faktu, że nie zdołają zatrzymać swojego podstawowego zawodnika, dlatego już zaczęły rozglądać się za kandydatami, którzy mogliby zająć jego miejsce w drużynie. Zdaniem dziennikarzy portalu „Novosti.rs”, numerem jeden na ich liście życzeń jest Boban Jović z Wisły Kraków.

Reprezentant Słowenii ma jeszcze przez pół roku ważny kontrakt z „Białą Gwiazdą”. Klub z województwa małopolskiego przy podpisywaniu w marcu umowy z piłkarzem zawarł sobie jednak prawo do jej przedłużenia do końca czerwca 2018 roku.

Niewykluczone jednak, że 25-letni obrońca nie zdecyduje się na pozostanie w polskim zespole, ponieważ ten nadal boryka się ze sporymi problemami finansowymi. Z tego też powodu zimowe okienko transferowe może stanowić dla przedstawicieli Wisły ostatnią szansę na to, aby zarobić na odejściu Jovicia.

Słoweniec trafił do krakowskiej drużyny w lutym 2015 roku z NK Olimpija. Wówczas „Biała Gwiazda” wygrała walkę o tego zawodnika między innymi z... Crveną zvezdą. Od tego czasu prawy defensor rozegrał 65 spotkań dla Wisły, w których zdobył jednego gola oraz zanotował czternaście asyst.ŹRÓDŁO
Novosti.rs
TAGI: Boban Jović Słowenia Wisła Kraków Polska FK Crvena Zvezda Serbia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.