18 milionów euro za Jakuba Kiwiora

18 milionów euro za Jakuba Kiwiora fot. Nicolo Campo/SIPA USA/PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Santi Aouna [Footmercato.net]

Pierwszy o zbliżającym się transferze Jakuba Kiwiora do Milanu poinformował dzisiaj Janekx89. Kolejne informacje na ten temat przedstawił Santi Aouna.

Santi Aouna potwierdza, że Jakub Kiwior jest na dobrej drodze, by przenieść się ze Spezii do Milanu. Kluby są blisko osiągnięcia porozumienia w sprawie transferu polskiego środkowego obrońcy lub defensywnego pomocnika za 18 milionów euro z bonusami. Równolegle władze „Rossonerich” pracują nad zawarciem konsensusu z zawodnikiem w sprawie warunków indywidualnych. W tym przypadku rozmowy również są na zaawansowanym etapie i panuje duży optymizm w kontekście szybkiego załatwienia sprawy.

Kluby muszą jeszcze zdecydować o terminie transferu - czy dojdzie do niego tuż po Mistrzostwach Świata - w trakcie zimowego okna transferowego, czy następnego lata.

Latem Kiwiorem zainteresował się West Ham. Londyńczycy byli skłonni zapłacić za niego Spezii 12 milionów euro. Zgodnie z doniesieniami mediów środkowy obrońca zrezygnował z przenosin do Premier League z uwagi na zbliżający się mundial. Nie ma co ukrywać, że występy na nim również mogą mieć wpływ na ostateczną cenę za defensora, no chyba, że kluby dojdą do pełnego porozumienia przed turniejem.

W tym sezonie 22-letni Kiwior nie opuścił żadnej z siedmiu kolejek Serie A. Łącznie rozegrał do tej pory 31 meczów w barwach Spezii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Przyszłość Antoine’a Griezmanna wyjaśniona. Papierowe porozumienie! Przyszłość Antoine’a Griezmanna wyjaśniona. Papierowe porozumienie! Hirving Lozano odejdzie z Napoli? Agent wieszczy hitowy transfer Hirving Lozano odejdzie z Napoli? Agent wieszczy hitowy transfer Michael Carrick w końcu samodzielnym menedżerem? Jest poważnym kandydatem Michael Carrick w końcu samodzielnym menedżerem? Jest poważnym kandydatem Carlo Ancelotti: Przez 30 lat tylko dwóch piłkarzy poprosiło mnie, bym nie wystawiał ich w składzie Carlo Ancelotti: Przez 30 lat tylko dwóch piłkarzy poprosiło mnie, bym nie wystawiał ich w składzie RB Lipsk reaguje. Będzie miał nowego bramkarza RB Lipsk reaguje. Będzie miał nowego bramkarza Forbes: 10 najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie Forbes: 10 najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie Rozpoczęto rozmowy w sprawie transferu Pierre'a-Emericka Aubameyanga na lato 2023 Rozpoczęto rozmowy w sprawie transferu Pierre'a-Emericka Aubameyanga na lato 2023

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy