2,5 miliona za Stępińskiego

2,5 miliona za Stępińskiego
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Il Corriere di Verona

Włodarze Chievo zamierzają skorzystać z prawa do definitywnego wykupu Mariusza Stępińskiego z FC Nantes - informuje „Il Corriere di Verona”.

Były młodzieżowy reprezentant Polski nie miał większych szans na regularną grę w barwach francuskiego zespołu, dlatego tuż przed zamknięciem letniego okienka transferowego przeniósł się do drużyny z Werony na zasadzie rocznego wypożyczenia.

23-letni napastnik nie mógł początkowo liczyć na stałe miejsce w składzie włoskiej drużyny i dopiero w drugiej części sezonu zaczął częściej pojawiać się na boisku oraz odgrywać ważniejszą rolę w szeregach Chievo. Stępiński zdołał nawet pokazać się z bardzo dobrej strony w kilku spotkaniach, o czym świadczy fakt, że udało mu się umieścić piłkę w siatce Milanu, Interu czy Napoli.

Według informacji przekazanych przez „Il Corriere di Verona”, wzrastająca dyspozycja byłego snajpera Ruchu Chorzów pozwoliła włodarzom włoskiego klubu podjąć decyzję o skorzystaniu z zapisu zawartego w umowie pomiędzy oboma zespołami na definitywne wykupienie piłkarza za 2,5 miliona euro.

Sam zainteresowany przyznał niedawno w wywiadzie udzielonym „Przeglądowi Sportowemu”, że chciałby nadal reprezentować barwy drużyny z Werony.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy