29-letni Ryan Mason trenerem Tottenhamu do końca sezonu [OFICJALNIE]

29-letni Ryan Mason trenerem Tottenhamu do końca sezonu [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tottenham

Ryan Mason będzie prowadził drużynę Tottenhamu do końca sezonu 2020/2021 - potwierdził londyński klub.

W poniedziałek Tottenham ogłosił rozstanie z José Mourinho. W pierwszym komunikacie londyńczycy poinformowali, że najbliższe treningi zespołu poprowadzi Mason. Dzisiaj wyjaśniło się, że będzie on pełnił funkcję trenera „Kogutów” do końca sezonu.

Pomagać mu będą Chris Powell, Nigel Gibbs, Michael Vorm oraz Ledley King.

Zaledwie 29-letni Mason jest wychowankiem Tottenhamu. Jako zawodnik był z nim związany do 2016 roku. W pierwszym zespole „Kogutów” rozegrał 70 meczów, notując też wcześniej sporo wypożyczeń do innych drużyn. Następnie trafił do Hull City, a w 2018 roku zakończył karierę, co było konsekwencją poważnego urazu głowy.

Tottenham ma do rozegrania jeszcze siedem meczów - sześć w Premier League i finał Pucharu Ligi, który zaplanowano na niedzielę. Rywalem „Kogutów” będzie Manchester City. Wcześniej, w w środę, zmierzą się oni w lidze z Southampton.

Tottenham: Pięciu kandydatów na nowego menedżera „Kogutów”

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy