400 tysięcy euro dla Kamińskiego

400 tysięcy euro dla Kamińskiego
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: sports.walla.co.il

Maccabi Tel Awiw interesuje się pozyskaniem Marcina Kamińskiego z Lecha Poznań.

24-latek wciąż nie zdecydował się na przedłużenie wygasającej w czerwcu umowy z "Kolejorzem". Zimą otrzymał on kilka ofert, m. in. z Chicago Fire czy NEC Nijmegen, lecz postanowił on pozostać w dotychczasowej drużynie.

Według izraelskich mediów chęć zakontraktowania Kamińskiego wyraził dyrektor sportowy Maccabi Tel Awiw Jordi Cruyff. Gracz Lecha jest od kilku miesięcy obserwowany przez skautów tego klubu. Jak twierdzi "Sports Walla" Maccabi może zaoferować mu zarobki wynoszące blisko 400 tysięcy euro za rok.

W klubie z Izraela występuje obecnie były napastnik Legii Warszawa Orlando Sá.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy