A-League: Meier OFICJALNIE odchodzi z Western Sydney Wanderers, Cox nową gwiazdą

A-League: Meier OFICJALNIE odchodzi z Western Sydney Wanderers, Cox nową gwiazdą
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: WSW

Alexander Meier za porozumieniem stron rozwiązał umowę z Western Sydney Wanderers, a jego miejsce od razu zajął Simon Cox.

37-letni Meier (dzisiaj obchodzi urodziny) nie poradził sobie z tempem A-League. Rozczarował kibiców WSW, strzelając tylko jedną bramkę w 12 meczach, i ostatecznie zdecydował się na powrót do Niemiec. Najprawdopodobniej teraz zakończy karierę, chociaż jeszcze tego oficjalnie nie potwierdził.

Z kolei miejsce Niemca błyskawicznie zajmuje Simon Cox. 32-letni Irlandczyk do tej pory głównie występował w niższych ligach angielskich. Na poziomie Premier League zaliczył 37 spotkań i strzelił jedną bramkę. Ostatnie lata spędził w League One, czyli na trzecim poziomie rozgrywkowym w Anglii. W trwającym sezonie trzy razy wpisał się na listę strzelców w barwach Southend United.

- Dobrze wykańcza akcje, chce strzelać bramki. Ma dobrą technikę do strzelania bramek i inteligencję boiskową. Damy mu jednak czas na aklimatyzację - powiedział Markus Babbel, trener WSW.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] Bułka trafi na upragnione wypożyczenie?! Bułka trafi na upragnione wypożyczenie?! Alaba do giganta za zaledwie 36 milionów euro?! Lub na zasadzie wolnego transferu Alaba do giganta za zaledwie 36 milionów euro?! Lub na zasadzie wolnego transferu Duża wymiana Bayernu Monachium z Interem Mediolan?! Duża wymiana Bayernu Monachium z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy