A-League wciąż gra, ale meczów coraz mniej

A-League wciąż gra, ale meczów coraz mniej
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Perth Glory

Odbyła się kolejna konferencja prasowa, na której poinformowano o kontynuacji rozgrywek A-League, ale niedługo potem kolejny mecz został przełożony.

Perth Glory wydało krótki komunikat o tym, że planowany na poniedziałek na 11:30 mecz z Western Sydney Wanderers nie odbędzie się. Dokładnej przyczyny nie podano.

Dodatkowo na kwarantannie po przylocie z Nowej Zelandii przebywają drużyny Melbourne Victory i Wellington Phoenix, w związku z tym ich spotkania są przekładane. Victory ma wrócić do gry 4 kwietnia, natomiast Phoenix - dzień później.

Mimo wszystko, działacze australijskiej federacji trzymają się planu dogrania sezonu 2019/2020 (oczywiście bez udziału publiczności).

Najbliższym meczem A-League, który wedle obecnej sytuacji dojdzie do skutku, jest Newcastle Jets - Melbourne City (poniedziałek, 09:30).

Od tego tygodnia A-League jest pokazywana w polskiej telewizji. Wszystkie spotkania transmituje Eleven Sports 1.

Najbliższe mecze

Poniedziałek 23 marca:
09:30, Newcastle Jets - Melbourne City.

Piątek 27 marca:
09:30, Melbourne City - Adelaide United,

Sobota 28 marca:
07:00, Central Coast Mariners - Newcastle Jets,
09:30, Brisbane Roar - Sydney FC.

Niedziela 29 marca:
07:00, Western United FC - Western Sydney Wanderers.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy