Aaron Ramsdale się sprawdził. Arsenal to doceni

Aaron Ramsdale się sprawdził. Arsenal to doceni fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: The Times

Arsenal pracuje nad nową długoterminową umową dla Aarona Ramsdale'a. Anglik zachwycił swoją formą i profesjonalizmem zarząd, który w ten sposób chce go docenić - podaje „The Times”.

Transfer Aarona Ramsdale'a do Arsenalu budził mieszane opinie. Anglik nie spełnił nadziei kibiców na wielkie nazwisko w bramce, co stanowiło spory zarzut wobec zarządu. Gniewne głosy uciszył szybko sam bramkarz, który stał się mocnym punktem zespołu.

Szczególnie w tym sezonie 24-latek błyszczy. Wychowanek Sheffield United wielokrotnie ratował skórę kolegom, dzięki czemu ci znajdują się wysoko w tabeli. Oczywiście, w ostatnich tygodniach forma londyńczyków znacznie podupadła.

Ramsdale w tym sezonie zachował 14 czystych kont w 38 spotkaniach. Pod tym względem w ligowej stawce ustępuje tylko trzem zawodnikom, a dokładniej Nickowi Pope'owi, Emiliano Martínezowi i Davidowi de Gei.

Postawa golkipera z Chesterton zostanie odpowiednio nagrodzona. W biurach na Hornsey Road przygotowywana jest już nowa długoterminowa oferta. Jak podaje „The Times”, ta zapewni reprezentantowi Anglii znaczną, nawet trzykrotną, podwyżkę. Obecnie ten zarabia 60 tysięcy funtów tygodniowo, a więc w klubowym rankingu płacowym znajduje się nisko.

W międzyczasie Arsenal pracuje w pocie czoła również nad kontraktami Bukayo Saki i Williama Saliby. Sprawa tego drugiego wywołuje więcej niepewności.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE] Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy