Abde Ezzalzouli opuści latem Barcelonę?! Może wylądować w Premier League

Abde Ezzalzouli opuści latem Barcelonę?! Może wylądować w Premier League fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Relevo.com

Abde Ezzalzouli cieszy się zainteresowaniem ze strony Nottingham Forest. Piłkarz Barcelony przebywa obecnie na wypożyczeniu w Osassunie - poinformował Mattego Moretto z Relevo.com.

Reprezentant Maroka zaliczył obiecujące wejście do pierwszego zespołu „Dumy Katalonii” w ubiegłych rozgrywkach. Mimo to nie zyskał wystarczająco dużego zaufania trenera Xaviego, by pozostać w prowadzonej przez niego drużynie.

W efekcie 21-letni skrzydłowy po przedłużeniu kontraktu z klubem do 30 czerwca 2026 roku powędrował na wypożyczenie do Osasuny, by tam nabyć cennego doświadczenia przed podjęciem ewentualnej drugiej próby przekonania do siebie szkoleniowca ekipy z Camp Nou.

Nie tak dawno w hiszpańskich mediach pojawiły się doniesienia sugerujące, że Abde Ezzalzouli nie doczeka się otrzymania takiej szansy, ponieważ zostanie wystawiony na sprzedaż.

Tych doniesień nie potwierdza Matteo Moretto z Relevo.com, wskazując na to, że dopiero w czerwcu zainteresowane strony odbędą spotkanie i w jego trakcie zapadną wiążące decyzje na temat przyszłości ofensywnego zawodnika.

Wspomniany dziennikarz zdaje sobie sprawę z rozważania opcji definitywnego rozstania z Marokańczykiem, który mógłby dzięki temu zaliczyć interesujący transfer do Premier League.

Skrzydłowy cieszy się zainteresowaniem z tego kierunku ze strony Nottingham Forest. Klub z Anglii nie podjął na razie żadnych zdecydowanych kroków w celu pozyskania 21-letniego piłkarza. Z kolei on sam skłania się na razie ku pozostaniu w Barcelonie, ale nie wyklucza zmiany nastawienia w przypadku braku otrzymania żadnego sygnału ze strony macierzystego zespołu.

Abde Ezzalzouli strzelił dwa gole i zanotował dwie asysty w 19 meczach w trwających rozgrywkach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Liverpool wykorzysta atut dyrektora sportowego? Może okazać się kluczem do sprowadzenia obiecującego obrońcy Liverpool wykorzysta atut dyrektora sportowego? Może okazać się kluczem do sprowadzenia obiecującego obrońcy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Za taką kwotę Chelsea pozwoli odejść Mateo Kovačiciowi Za taką kwotę Chelsea pozwoli odejść Mateo Kovačiciowi Legia Warszawa ma chętnego na niechcianego obrońcę. Jeden warunek Legia Warszawa ma chętnego na niechcianego obrońcę. Jeden warunek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy