AC Milan celuje w transfer napastnika Red Bulla Salzburg

AC Milan celuje w transfer napastnika Red Bulla Salzburg fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CalcioMercato.com

Pod lupą skautów AC Milanu znalazł się Noah Okafor, o czym informuje CalcioMercato.com.

AC Milan powoli szykuje się do zimowego okna transferowego, co zresztą potwierdzają rozmowy z Jakubem Kiwiorem, o których było głośno w środę. Bardzo możliwe zatem, że polski defensor ostatecznie wyląduje na San Siro.

Okazuje się jednak, że dodatkowo poszukiwany jest jeszcze środkowy napastnik o nieco innej charakterystyce, niżeli sprowadzeni latem Oliver Giroud oraz Divock Origi. Poszukiwany jest bowiem dynamiczny atakujący.

W te wymagania znakomicie wpisuje się Noah Okafor, który zdaniem CalcioMercato.com przykuł uwagę skautów mistrza Włoch.

Szwajcar jest obecnie związany z Red Bullem Salzburg i przeżywa tam naprawdę dobry okres. Już w poprzednim sezonie pokazywał się z dobrej strony, a teraz tylko to potwierdza.

Jeszcze latem 22-latek był łączony z przenosinami do Premier League, ale niewiele z tego ostatecznie wynikło. Możliwe, że z nieporadności klubów angielskich (między innymi Leeds United) skorzysta właśnie Milan.

Urodzony w Binningen dynamiczny atakujący rozegrał w obecnym sezonie łącznie 12 meczów. W tym czasie strzelił siedem goli oraz zanotował dwie asysty.

Umowę ma ważną do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy