AC Milan: Conti szykuje się do transferu

AC Milan: Conti szykuje się do transferu fot. sbonsi / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Gianluca Di Marzio

Andrea Conti może odejść z Milanu i trafić do Fiorentiny, o czym informuje Gianluca Di Marzio.

W ostatnich dniach na konferencji prasowej przy okazji jednego ze spotkań AC Milanu, trener tej drużyny, a więc Stefano Pioli, został zapytany przez dziennikarzy o przyszłość Andrei Contiego. Przyznał on wówczas, że wątpi w zimowy transfer defensora.

Okazuje się jednak, że rzeczywistość jest zupełnie inna. Tak przynajmniej twierdzi szanowany w środowisku dziennikarz, Gianluca Di Marzio. Jego zdaniem prawy obrońca może wkrótce przenieść się do Fiorentiny.

W najbliższych dniach dojdzie do spotkania pomiędzy agentem zawodnika a działaczami klubu ze Stadio Artemio Franchi. Jego tematem będzie przeprowadzka 26-latka do Florencji.

Nieoficjalnie mówi się, że w przypadku Contiego w grę może wchodzić wypożyczenie do 30 czerwca 2022 roku z obowiązkiem wykupu za siedem milionów euro.

Wydaje się, że „Rossoneri” powinni przystać na te warunki. Tym bardziej że odkąd na San Siro trafił Diego Dalot, 26-latek nie ma praktycznie szans na grę.

Prawy obrońca trafił do AC Milanu z Atalanty latem 2017 roku, kiedy zapłacono za niego 24 miliony euro. Od tamtej pory rozegrał on 50 spotkań, podczas których pięć razy asystować.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy