AC Milan już porozumiał się z nowym trenerem?! Zmiana od początku sezonu

AC Milan już porozumiał się z nowym trenerem?! Zmiana od początku sezonu
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Mundo Deportivo | Sky Sport

Przedstawiciele Milanu skłaniają się coraz bardziej ku przedwczesnemu zakończeniu współpracy ze Stefano Piolim i zatrudnieniu na stanowisko szkoleniowca nowego fachowca po zakończeniu trwających rozgrywek.

Już od pewnego czasu pojawiają się w mediach informacje dotyczące toczonych rozmów przez wysłanników włoskiego klubu z różnymi kandydatami mogącymi objąć funkcję trenera „Rossonerich”.

Ostatnio najgłośniejszym nazwiskiem na liście szkoleniowców przymierzany do objęcia ekipy z San Siro był Ralf Rangnick, który miałby sprawować w zespole także rolę dyrektora sportowego.

Dziennikarze „Mundo Deportivo” przekonują, że nie tylko Niemiec znajduje się na celowniku Milanu, ale i Marcelino. Hiszpan po burzliwym rozstaniu z Valencią w pierwszej połowie września ubiegłego roku pozostaje bez pracy i z niecierpliwością liczy na angaż w jednym z klubów, w którym mógłby powalczyć o najważniejsze krajowe trofea.

Wspomniane źródło uważa, że 54-latek odbył już rozmowy z Paolo Maldinim i ustalił z nim najważniejsze kwestie dotyczące indywidualnego kontraktu i od lipca miałby rozpocząć misję związaną z przywróceniem „Rossonerich” do grona najlepszych drużyn na poziomie Serie A.

Agent Marcelino zdążył już zaprzeczyć doniesieniom na temat spotkania hiszpańskiego szkoleniowca z dyrektorem technicznym Milanu i co za tym idzie wypracowanego porozumienia, ale przyznał jednocześnie, że jego klient chce w kolejnym sezonie prowadzić jeden z największych europejskich klubów.

- On chce pracować w jednym z dużych zespołów w przyszłych rozgrywkach. AC Milan jest ze względu na swoją chwalebną historię jednym z największych europejskich klubów. Mogę jednak zapewnić, że informacje podawane przez hiszpańskie media nie są prawdziwe. Marcelino nie spotkał się z Paolo Maldinim i nie otrzymał z jego strony oraz jakiegokolwiek innego przedstawiciela tej drużyny żadnej oferty - powiedział Eugenio Botas.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy