AC Milan już porozumiał się z nowym trenerem?! Zmiana od początku sezonu

AC Milan już porozumiał się z nowym trenerem?! Zmiana od początku sezonu
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Mundo Deportivo | Sky Sport

Przedstawiciele Milanu skłaniają się coraz bardziej ku przedwczesnemu zakończeniu współpracy ze Stefano Piolim i zatrudnieniu na stanowisko szkoleniowca nowego fachowca po zakończeniu trwających rozgrywek.

Już od pewnego czasu pojawiają się w mediach informacje dotyczące toczonych rozmów przez wysłanników włoskiego klubu z różnymi kandydatami mogącymi objąć funkcję trenera „Rossonerich”.

Ostatnio najgłośniejszym nazwiskiem na liście szkoleniowców przymierzany do objęcia ekipy z San Siro był Ralf Rangnick, który miałby sprawować w zespole także rolę dyrektora sportowego.

Dziennikarze „Mundo Deportivo” przekonują, że nie tylko Niemiec znajduje się na celowniku Milanu, ale i Marcelino. Hiszpan po burzliwym rozstaniu z Valencią w pierwszej połowie września ubiegłego roku pozostaje bez pracy i z niecierpliwością liczy na angaż w jednym z klubów, w którym mógłby powalczyć o najważniejsze krajowe trofea.

Wspomniane źródło uważa, że 54-latek odbył już rozmowy z Paolo Maldinim i ustalił z nim najważniejsze kwestie dotyczące indywidualnego kontraktu i od lipca miałby rozpocząć misję związaną z przywróceniem „Rossonerich” do grona najlepszych drużyn na poziomie Serie A.

Agent Marcelino zdążył już zaprzeczyć doniesieniom na temat spotkania hiszpańskiego szkoleniowca z dyrektorem technicznym Milanu i co za tym idzie wypracowanego porozumienia, ale przyznał jednocześnie, że jego klient chce w kolejnym sezonie prowadzić jeden z największych europejskich klubów.

- On chce pracować w jednym z dużych zespołów w przyszłych rozgrywkach. AC Milan jest ze względu na swoją chwalebną historię jednym z największych europejskich klubów. Mogę jednak zapewnić, że informacje podawane przez hiszpańskie media nie są prawdziwe. Marcelino nie spotkał się z Paolo Maldinim i nie otrzymał z jego strony oraz jakiegokolwiek innego przedstawiciela tej drużyny żadnej oferty - powiedział Eugenio Botas.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Domowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Domowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] Liga Mistrzów 2020/2021: Znamy już 24 uczestników fazy grupowej Liga Mistrzów 2020/2021: Znamy już 24 uczestników fazy grupowej W Hiszpanii zostanie dograny sezon drugiej ligi. OFICJALNIE: Deportivo - Fuenlabrada już w środę W Hiszpanii zostanie dograny sezon drugiej ligi. OFICJALNIE: Deportivo - Fuenlabrada już w środę OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji OFICJALNIE: Alex Sobczyk w Górniku Zabrze OFICJALNIE: Alex Sobczyk w Górniku Zabrze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy