AC Milan ma zaskakującego kandydata do zastąpienia Rafaela Leão

AC Milan ma zaskakującego kandydata do zastąpienia Rafaela Leão fot. Fabrizio Andrea Bertani / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Tuttosport

AC Milan umieścił na swojej liście życzeń Bena Breretona z Blackburn Rovers. Chilijczyk może zastąpić Rafaela Leão - informuje „Tuttosport”.

Mimo że Portugalczyk to jedna z gwiazd drużyny, to jego przyszłość wciąż jest niepewna. Na graczu ciąży obowiązek zapłacenia odszkodowania Sportingowi, a pracodawca nie wyraża gotowości zaoferowania mu wysokiej podwyżki.

Według ostatnich wieści napastnik zadowoliłby się kwotą około 10 milionów euro, podczas gdy klub oferuje mu maksymalnie siedem milionów euro za sezon.

Chociaż rozbieżności są duże, ojciec piłkarza nie traci wiary w przedłużenie współpracy.

„Rossoneri” postanowili się zabezpieczyć i sprawdzają także inne warianty. Jednym z nich jest sprowadzenie Bena Breretona w zamian za Rafaela Leão.

Chilijczyk, podobnie jak Portugalczyk, również odnajduje się na obu skrzydłach, a podczas trwającego sezonu prezentuje wysoką formę.

W rozgrywkach Championship zawodnik Blackburn Rovers rozegrał 21 spotkań i zanotował dziewięć trafień.

Czternastokrotny reprezentant Chile ma kontrakt ważny tylko do końca sezonu.

23-latek urodził się w Anglii i miał okazję terminować w akademii młodzieżowej Manchesteru United. W obecnej ekipie występuje od połowy 2018 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Liverpool wykorzysta atut dyrektora sportowego? Może okazać się kluczem do sprowadzenia obiecującego obrońcy Liverpool wykorzysta atut dyrektora sportowego? Może okazać się kluczem do sprowadzenia obiecującego obrońcy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Za taką kwotę Chelsea pozwoli odejść Mateo Kovačiciowi Za taką kwotę Chelsea pozwoli odejść Mateo Kovačiciowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy