AC Milan planuje zaskakujący transfer. Klub obrał na cel pomocnika Burnley

AC Milan planuje zaskakujący transfer. Klub obrał na cel pomocnika Burnley
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky Sports

Przedstawiciele Milanu wykazują zainteresowanie usługami Jeffa Hendricka z Burnley - uważa Sky Sports.

Klub z Włoch poszukuje na rynku okazji do sprowadzenia nie tylko utalentowanych zawodników, ale także tych bardziej doświadczonych, których mógłby pozyskać przy ponoszeniu niewielkich kosztów.

Dziennikarze ze Sky Sports przekonują, że w tym drugim aspekcie na celowniku utytułowanego zespołu znalazł się Jeff Hendrick z Burnley. Wielokrotny reprezentant Irlandii jest związany z drużyną występującą na poziomie Premier League do zakończenia obecnego sezonu i do tej pory nie osiągnął jeszcze porozumienia z dotychczasowym pracodawcą w kwestii przedłużenia wygasającej umowy.

AC Milan nosi się z zamiarem wykorzystania tego faktu, co pozwoliłoby jej pozyskać wartościowego piłkarza do środka pola na zasadzie wolnego transferu.

28-letni zawodnik nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji w sprawie swojej najbliższej przyszłości i nie może narzekać na brak zainteresowania swoją osobą, ponieważ chęć jego zakontraktowania przejawiają też inne zespoły z angielskiej elity.

Hendrick wystąpił w 27 spotkaniach w trwających rozgrywkach i zdobył w nich trzy bramki oraz zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] Bułka trafi na upragnione wypożyczenie?! Bułka trafi na upragnione wypożyczenie?! Alaba do giganta za zaledwie 36 milionów euro?! Lub na zasadzie wolnego transferu Alaba do giganta za zaledwie 36 milionów euro?! Lub na zasadzie wolnego transferu Duża wymiana Bayernu Monachium z Interem Mediolan?! Duża wymiana Bayernu Monachium z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy