AC Milan po reprezentanta Argentyny?!

AC Milan po reprezentanta Argentyny?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fox Sports Argentina

Na celowniku AC Milanu miał znaleźć się Nicolás González.

Jednym z celów transferowych ekipy rozgrywającej swoje mecze na San Siro będzie pozyskanie nowego napastnika. Nie może dziwić zatem fakt, że w kręgu zainteresowań znalazł się Nicolás González.

Argentyńczyk ma za sobą bardzo udany sezon na zapleczu Bundesligi. Wspólnie ze Stuttgartem udało mu się awansować na najwyższy szczebel rozgrywkowy w Niemczech. Warto podkreślić, że miał on w tym swój spory udział.

Władze Milanu są bardzo zdeterminowane, by sięgnąć po 22-latka. Nie wiadomo jednak, jak na te zaloty odpowie jego obecny pracodawca. Sprawa powinna wyjaśnić się w ciągu kilku tygodni.

Trzykrotny reprezentant Argentyny rozegrał w poprzednim sezonie 29 meczów. W tym czasie zdobył 15 bramek. Do swojego dorobku dorzucił cztery asysty.

Kontrakt wiąże go ze Stuttgartem do 30 czerwca 2023 roku. Niemcy zapłacili za niego Argentinos Juniors 8,5 miliona euro, sprowadzając latem 2018 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje! Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy