AC Milan: Suso coraz bliżej odejścia. Jest wycena

AC Milan: Suso coraz bliżej odejścia. Jest wycena
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sport Mediaset

Przygoda Suso z Milanem zdaje się powoli dobiegać końca. Konkretną ofertę za jego kartę zawodniczą złożyła Sevilla, ale mediolańczycy nie chcą ot tak oddawać swojego gracza.

Hiszpan jeszcze do niedawna był jednym z podstawowych ogniw w zespole Milanu, ale w tym miesiącu stracił miejsce w składzie. Klub nie ma nic przeciwko jego sprzedaży i jest otwarty na konkretne propozycje, a taką właśnie przedstawiła Sevilla. „Los Nervionenses” wierzą, że 26-latek wciąż ma co nieco do zaoferowania, dlatego nie odpuszczają w jego sprawie.

O ofercie za ofensywnego zawodnika informował już Gianluca Di Marzio, a „Sport Mediaset” podaje więcej szczegółów w tym temacie. Andaluzyjczycy chcą pozyskać Suso na zasadzie wypożyczenia, ale planują umieścić w umowie klauzulę obowiązkowego wykupu. Cena operacji miałaby wynieść w takim wypadku 15 milionów euro.

AC Milan jest gotów przystać na formułę transakcji, ale pozostają pewne wątpliwości co do ceny. Zdaniem „Rossonerich” piłkarz jest wart 20 milionów euro, dlatego klub chce wykorzystać ostatnie dni okna, by przekonać Sevillę do podwyższenia propozycji. W takim układzie mediolańczycy nie wykluczają sytuacji, gdyby warunki zostały spełnione poprzez różnego rodzaju bonusy.

Okres transferowy zamyka się w najbliższy piątek, zatem klubom zostało raptem kilka dni na dopięcie szczegółów. Jak na razie rozmowy przebiegają jednak sprawnie, zatem jest szansa, że zakończą się one powodzeniem.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League: 10 najszybszych goli w historii rozgrywek [WIDEO] Premier League: 10 najszybszych goli w historii rozgrywek [WIDEO] Mama Pepa Guardioli zmarła po zarażeniu koronawirusem Mama Pepa Guardioli zmarła po zarażeniu koronawirusem Piekarski zdradził możliwy kierunek transferu Rybusa: Turcja, Stambuł Piekarski zdradził możliwy kierunek transferu Rybusa: Turcja, Stambuł Bordeaux stanie nad przepaścią? Główny sponsor zawiesił umowę z klubem! Bordeaux stanie nad przepaścią? Główny sponsor zawiesił umowę z klubem! Janczyk szczerze o obecnej sytuacji i... niedoszłym transferze do Kataru Janczyk szczerze o obecnej sytuacji i... niedoszłym transferze do Kataru Llullaku szczerze o sytuacji na Białorusi. „Wiemy o piłkarzu zakażonym koronawirusem” Llullaku szczerze o sytuacji na Białorusi. „Wiemy o piłkarzu zakażonym koronawirusem” Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy