AC Milan wypożyczył swój talent. Trafił pod skrzydła Miroslava Klose [OFICJALNIE]

AC Milan wypożyczył swój talent. Trafił pod skrzydła Miroslava Klose [OFICJALNIE] fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: SCR Altach

AC Milan podjął decyzję o wypożyczeniu środkowego napastnika Marko Lazeticia do austriackiego SCR Altach.

Zimą 2022 roku AC Milan sprowadził z Crvenej zvezdy utalentowanego Marko Lazeticia. Kwota transakcji wyniosła 4,5 miliona euro i liczono, że Serb będzie w przyszłości ważną postacią obecnego mistrza Włoch.

Żeby jednak poprawiać swoje umiejętności, musi łapać dodatkowe doświadczenie, a o to na San Siro dosyć trudno, bo konkurencja jest naprawdę spora. Uznano zatem, że dobrym rozwiązaniem będzie transfer czasowy.

Rozmowy trwały ładnych kilka dni, ale w końcu dopięto swego.

Lazetić przenosi się zatem z AC Milanu do austrackiego SCR Altach w ramach wypożyczenia. Porozumienie, które zawarły strony, będzie ważne do 30 czerwca 2023 roku i brak w nim opcji wykupu.

W nowej ekipie powinien czuć duże wsparcie, bo jej trenerem jest były znakomity napastnik, Miroslav Klose.

- Nie mogę się gier w nowym zespole i chcę zaprezentować się z dobrej strony. Rozmowy z trenerem Klose utwierdziły mnie w przekonaniu, że to dobry krok. Opowiadali mi o klubie dużo i jestem podekscytowany tymi wszystkimi wizjami - stwierdził.

19-latek występował w tym sezonie w Primaverze i tam w sześciu meczach strzelił pięć bramek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank Marek Papszun trenerem Rakowa Częstochowa. Wielki powrót stał się faktem [OFICJALNIE] Marek Papszun trenerem Rakowa Częstochowa. Wielki powrót stał się faktem [OFICJALNIE] Dwóch kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Dwóch kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Górnik Zabrze nie rezygnuje z pomocnika Górnik Zabrze nie rezygnuje z pomocnika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy