Achraf Hakimi rozwodzi się z żoną. Hiba Abouk przerywa milczenie

Achraf Hakimi rozwodzi się z żoną. Hiba Abouk przerywa milczenie fot. Hiba Abouk [Instagram]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Hiba Abouk [Instagram] | RMC Sport

Żona Achrafa Hakimiego, Hiba Abouk, zabrała głos za pośrednictwem Instagrama na temat ostatnich wydarzeń mających miejsce w życiu jej męża. Para znajduje się w separacji i oczekuje wyznaczenia terminu rozprawy rozwodowej.

W minionych tygodniach pojawiły w mediach szokujące doniesienia o dopuszczeniu się przez gwiazdora Paris Saint-Germain i etatowego reprezentanta Maroka napaści na tle seksualnym. Zaatakowana miała przez niego zostać 23-letnia mieszkanka Paryża poznana na Instagramie.

Piłkarz wymienił z nią kilka wiadomości i zaprosił do swojego domu w dniu 25 lutego pod nieobecność żony oraz dwójki dzieci, przebywających w Dubaju.

Wówczas pomiędzy zawodnikiem a kobietą doszło do zbliżenia. Achraf Hakimi najpierw pocałował 23-latkę, by następnie, wbrew jej woli, zacząć podciągać ubranie do góry i całować piersi. Na tym nie poprzestał, dopuszczając się jeszcze „penetracji ręką”.

Mieszkanka Paryża uwolniła się spod naporu piłkarza i wezwała na pomoc znajomego, z którym następnie udała się na policję w celu złożenia oświadczenia o popełnieniu gwałtu.

Prokuratura wszczęła niezwłocznie śledztwo i po przesłuchaniu podejrzanego postawiła go w stan oskarżenia. Został objęty nadzorem sądowym do momentu rozpoczęcia procesu.

Do tej pory formalnego głosu w całej sprawie nie zabrał 24-letni zawodnik oraz władze Paris Saint-Germain.

Zrobiła to za to jego żona Hiba Abouk, informując za pośrednictwem Instagrama o nadchodzącym rozwodzie oraz okazaniu wsparcia kobiecie, która miała zostać skrzywdzona przez Hakimiego.

„Po podjęciu decyzji o prawnej separacji i zaprzestaniu wspólnego zamieszkiwania w oczekiwaniu na procedurę rozwodową, która, jak można sobie wyobrazić, oprócz niesionego ze sobą bólu zmusza do konieczności zaakceptowania smutku wynikającego z nieudanego projektu. Oddałam mu ciało i duszę, a teraz przychodzi mi jeszcze stawić czoła temu haniebnemu czynowi? Potrzebowałam czasu, aby oswoić się z tym szokiem.

Trzeba ufać wymiarowi sprawiedliwości, zwłaszcza biorąc pod uwagę wagę oskarżenia. Niemniej jednak w swoim życiu zawsze byłam i zawsze będę po stronie ofiar” – napisała małżonka Marokańczyka, będąca z nim już w separacji w momencie wspomnianego incydentu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy