Adam Buksa zrealizuje swój plan?! Uczestnik Ligi Mistrzów rozważa transfer napastnika

Adam Buksa zrealizuje swój plan?! Uczestnik Ligi Mistrzów rozważa transfer napastnika fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meczyki.pl

Adam Buksa znalazł się w kręgu zainteresowań AS Monaco - poinformował Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Środkowy napastnik cieszył się przed kilkunastoma miesiącami sporym zainteresowaniem ze strony licznej rzeszy europejskich klubów rywalizujących o różne cele na swoich krajowych podwórkach.

Blisko 25-letni napastnik nie wyraził jednak gotowości do zaakceptowania jakiejkolwiek z otrzymanych propozycji i ostatecznie zdecydował się na obranie stosunkowo zaskakującego kierunku w postaci przeprowadzki do Major League Soccer, gdzie zasilił szeregi New England Revolution w styczniu 2020 roku.

Adam Buksa nie może żałować podjętej przez siebie decyzji, ponieważ stosunkowo szybko odnalazł się w amerykańskiej drużynie i od początku obecnych rozgrywek należy do wyróżniających się zawodników w ekipie z Foxborough.

Ten stan rzeczy przybliża byłego gracza Pogoni Szczecin do zrealizowania swojego planu odnoszącego się do zaliczenia powrotu do Europy, gdzie miałby dołączyć do jednego z mocniejszych zespołów na Starym Kontynencie.

Na ewentualną realizację takiego scenariusza wskazuje Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl, który przekonuje, że poważne zainteresowanie usługami środkowego napastnika wyraziło AS Monaco.

Klub z Księstwa zakończył ostatnie rozgrywki na trzecim miejscu w tabeli Ligue 1 i tym samym wystąpi w eliminacjach Ligi Mistrzów.

Obecnie numerem jeden w linii ataku drużyny prowadzonej przez Niko Kovača jest Wissam Ben Yedder i ta sytuacja z pewnością nie ulegnie zbyt szybko zmianie, dlatego Buksa w przypadku zasilenia szeregów ekipy, w której występuje Radosław Majecki, musiałby przygotować się do rywalizacji o funkcję zmiennika Francuza z Pietro Pellegrim.

Były młodzieżowy reprezentant Polski zdobył cztery bramki w tym sezonie w ośmiu rozegranych meczach MLS.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy