Adam Frączczak w Koronie Kielce [OFICJALNIE]

Adam Frączczak w Koronie Kielce [OFICJALNIE] fot. Szymon Gorski / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Korona Kielce

Adam Frączczak, który niedawno pożegnał się z Pogonią Szczecin, zasilił szeregi Korony Kielce.

33-letni zawodnik podpisał z Koroną kontrakt ważny do 30 czerwca 2022 roku. Kielecki klub będzie miał możliwość jego przedłużenia.

Frączczak to żywa legenda Pogoni. W 2012 roku wywalczył z nią awans do Ekstraklasy i występował w niej w koszulce „Portowców” do teraz. Jego całkowity bilans w barwach szczecińskiego zespołu to 288 spotkań, 70 bramek i 29 asyst. 30 czerwca wygasa jego umowa z klubem i wiadomo było, że nie zostanie przedłużona.

W przeszłości Frączczak był również związany między innymi z Legią Warszawa, która wypożyczała go do Dolcanu Ząbki, a także z Kotwicą Kołobrzeg.

Z Koroną wykorzystywany na wielu pozycjach 33-latek będzie rywalizował w I lidze. Ostatni sezon kielczanie zakończyli na dwunastym miejscu w tabeli

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy