Adam Hloušek jest winien Kasperowi Hämäläinenowi ponad 200 tysięcy euro

Adam Hloušek jest winien Kasperowi Hämäläinenowi ponad 200 tysięcy euro fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: is.fi | isport.cz

Adam Hloušek pożyczył od swojego dawnego kolegi z Legii Warszawa Kaspera Hämäläinena ponad 200 tysięcy euro - informuje is.fi. Fin do tej pory nie odzyskał tych pieniędzy.

Kilka dni temu media obiegły informacje na temat ogromnych kłopotów, w jakie wpadł były zawodnik między innymi Legii Warszawa Adam Hloušek. Czech boryka się bowiem z ogromnymi długami, które wynoszą ponad 20 milionów koron czeskich, co przekłada się mniej - więcej na cztery miliony złotych.

Wśród podmiotów, u których lewy defensor jest zadłużony, nie brakuje nazwisk jego kolegów z szatni. Jak potwierdza is.fi, w gronie poszkodowanych znalazł się między innymi Kasper Hämäläinen.

Niedawno pojawiły się wieści, że zobowiązania wobec Fina wynoszą nieco ponad milion złotych. Teraz te wieści precyzują skandynawskie media, bo według ich ustaleń Hloušek jest winien byłemu graczowi Legii Warszawa i Lecha Poznań aż 224 tysiące euro.

36-latek nie chciał komentować sprawy publicznie.

Nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle Hämäläinen odzyska swoje pieniądze. Sam Hloušek zapowiada jednak, że chce wszystko naprawić.

- Prawda jest taka, że zrujnowałem wiele przyjaźni. Wiele osób rozczarowałem. Chce to wszystko naprawić, bo z niektórymi łączyła mnie szczególna więź. Sytuacja jest trudna, a fakt, że jestem kontuzjowany, na pewno mi nie pomaga. Nigdy jednak nie bałem się pracy - stwierdził w wywiadzie dla isport.cz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy