Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji

Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Metaratings.ru

Ledwie w poniedziałek pojawiły się informacje o tym, jakoby Grzegorz Krychowiak planował rozwiązać umowę z Krasnodarem, a już dzień później pojawia się dementi w tej sprawie. Agent piłkarza poinformował, że jego klient będzie kontynuował karierę w Rosji.

„Krycha” w momencie rozpoczęcia agresji Rosji wobec Ukrainy stanął na czele grupy piłkarzy, którzy dążyli do opuszczenia Krasnodaru. Byli to rzecz jasna zagraniczni zawodnicy.

Gdy ukazał się komunikat, okazało się, że umowy wszystkich z wyjątkiem Polaka zostały zawieszone. Koniec końców odejść udało się i jemu.

Środkowy pomocnik ma za sobą pobyt w AEK-u, do którego wypożyczenie właśnie dobiega końca. Walki jednak nie ustały i w tej sytuacji definitywne rozstanie wydawało się nieuniknione.

Ostatnie doniesienia wskazywały na to, że agent 32-latka w trwającym tygodniu poruszy z władzami rosyjskiej ekipy temat odejścia.

Serwis internetowy Metaratings.ru postanowił sprawdzić, jak się sprawa ma u źródła. Skontaktował się zatem z Davidem Manassehem, a przedstawiciel gracza przekazał, że jego klient zostaje w Rosji.

– Nie, to nieprawda. Grzegorz zostaje w Krasnodarze – przekazał Manasseh.

Powyższa wypowiedź jest oczywiście wielce kontrowersyjna. Gdyby bowiem Grzegorz Krychowiak nie zmienił pracodawcy, jego wyjazd na mundial do Kataru byłby zagrożony.

Umowa byłego kapitana „Byków” obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku. Jak dotąd w ich trykocie rozegrał on 15 spotkań, zdobył pięć bramek i zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tomasz Kędziora zrobił swoje. Czas na zmianę klubu Tomasz Kędziora zrobił swoje. Czas na zmianę klubu Tymoteusz Puchacz zdeterminowany. Chce odejść z Unionu Berlin Tymoteusz Puchacz zdeterminowany. Chce odejść z Unionu Berlin OFICJALNIE: Casemiro odchodzi z Realu Madryt. Rozpoczyna się wyścig z czasem OFICJALNIE: Casemiro odchodzi z Realu Madryt. Rozpoczyna się wyścig z czasem Borussia Dortmund komentuje plotki na temat transferu Cristiano Ronaldo. „Kocham tego zawodnika” Borussia Dortmund komentuje plotki na temat transferu Cristiano Ronaldo. „Kocham tego zawodnika” Wyjaśniona przyszłość Milana Škriniara Wyjaśniona przyszłość Milana Škriniara Premier League: Antonio Conte i Thomas Tuchel ukarani [OFICJALNIE] Premier League: Antonio Conte i Thomas Tuchel ukarani [OFICJALNIE] Chelsea z oficjalną ofertą za Pierre'a-Emericka Aubameyanga. 15 milionów funtów plus zawodnik Chelsea z oficjalną ofertą za Pierre'a-Emericka Aubameyanga. 15 milionów funtów plus zawodnik

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy