Agent Piero Hincapié'ego ujawnił cenę transferu. Tyle Liverpool musi zapłacić Bayerowi Leverkusen

Agent Piero Hincapié'ego ujawnił cenę transferu. Tyle Liverpool musi zapłacić Bayerowi Leverkusen fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Fútbol sin Cassette [YouTube]

Manuel Sierra, przedstawiciel obrońcy Bayeru Leverkusen Piero Hincapié'ego wyjawił, że Liverpool ponownie skusi się na podjęcie tematu transferu. Z ust agenta padła konkretna kwota, jaką ponoć klub Bundesligi oczekuje najbliższej zimy.

Po rozczarowującym przebiegu zeszłej kampanii Liverpool wydaje się wracać na prostą. Start Premier League 2023/2024 może zaliczyć do całkiem udanych. Minęło osiem kolejek i zespół przesiaduje na czwartym miejscu z trzypunktową stratą do liderującego Tottenhamu.

Taki stan rzeczy to między innymi zasługa dobrze przepracowanego letniego okna. Kadrę Jürgena Kloppa wzmocnili między innymi Dominik Szoboszlai, Alexis Mac Allister, Ryan Gravenberch czy Wataru Endō. Kwartet kosztował łącznie 172 miliony euro.

Zabrakło jednak budżetu na wzmocnienia w defensywie, a te będą potrzebne zimą, co pokazuje liczba okazji, na jakie drużyna pozwoliła przeciwnikom. Media od tygodni wspominają o nastawionym celowniku działaczy „The Reds” na Hincapié'ego, ważnego elementu układanki w Bayerze Leverkusen.

Agent lewonożnego 21-letniego stopera w rozmowie dla youtube'owego kanału Fútbol sin Cassette określił dokładną kwotę, jaką Liverpool musi umieścić w ofercie.

– Liverpool był nim zainteresowany latem, ale w tym samym czasie klub preferował zainwestować pieniądze w nowego pomocnika. Jeśli przyjdzie styczeń, odbędziemy ponowne rozmowy, ale także zwrócimy się do innych firm. Cena transferu nie będzie niższa niż 50 milionów euro – oznajmił Sierra.

W tym sezonie reprezentant Ekwadoru opuścił część spotkań Bundesligi przez zawieszenie za czerwoną kartkę otrzymaną jeszcze w poprzedniej edycji. Jego dodatkowym atutem jest umiejętność gry na lewej obronie.

Kontrakt defensora z obecnym pracodawcą wygasa 30 czerwca 2027 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE] Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy