Agent potwierdza: Barcelona i Manchester United po pomocnika

Agent potwierdza: Barcelona i Manchester United po pomocnika
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Haberturk I Manchester Evening News

Jeden z przedstawicieli Lucasa Limy, Lucas Badia, potwierdził, że jego podopiecznym interesuje się kilka zespołów z europejskiej czołówki.

Ofensywny pomocnik Santosu od dawna łączony jest z przenosinami do Europy. Wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie 27-latek faktycznie rozpocznie swoją przygodę na Starym Kontynencie. Jego kontrakt z aktualnym klubem wygasa bowiem wraz z końcem tego roku.


- Inter, Roma, Barcelona i Manchesterem United utrzymują kontakt i ściśle go obserwują. Myślę, że najlepsza byłaby dla niego Serie A, ale zobaczymy, jak to się potoczy. Jego umowa jest ważna do 31 grudnia, a klubów zainteresowanych transferem jest wiele. Nie wiem jeszcze, co postanowi sam Santos.

- Swego czasu Crystal Palace oferowało za niego 15 milionów euro. Fenerbahçe - 20, ale oferty te nie zostały zaakceptowane - przyznał agent.


14-krotny reprezentant Brazylii trafił do Santosu w 2014 roku i od tamtej pory rozegrał w jego barwach 110 spotkań. Strzelił w nich 10 goli i zaliczył 24 asysty. Warto dodać, że Lima współpracuje również z ojcem Neymara. Z tego też względu całkiem niedawno pojawiło się sporo informacji na temat jego przenosin do Barcelony.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy