Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty

Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Tuttosport | Footmercato.net

Rafaela Pimenta, agentka Paula Pogby, spotkała się z przedstawicielami Juventusu, aby wybadać szanse na transfer jej klienta. O szczegółach złożonej oferty pisze „Tuttosport”.

Wczoraj doszło do konwersacji nowej agentki francuskiego pomocnika, który przejęła klienta po zmarłym Mino Raioli, z Maurizio Arrivabene’em, Pavlem Nedvědem i Federico Cherubinim, czyli najważniejszym zaraz po Andrei Agnellim osobami w „Starej Damie”.

Jak informuje „Tuttosport”, nastroje po spotkaniu są pozytywne, a strony wierzą, że uda się sfinalizować transfer.

Umowa Paula Pogby z Manchesterem United wygasa 30 czerwca, więc nie trzeba płacić za niego odstępnego. Nie zwalnia to jednak turyńczyków z obowiązku zapłacenia prowizji oraz premii.

W kolejce po środkowego pomocnika ustawiło się Paris Saint-Germain, które dysponuje o wiele większymi funduszami. Aby zatem móc rywalizować z mistrzem Francji, Nedvěd już kilka tygodni temu skontaktował się z piłkarzem i przekonał go do występów na Allianz Stadium.

Francuz pragnie ponownie zagrać w Juventusie, dlatego jest w stanie zrzec się części należnych mu pieniędzy. W zamian otrzyma rolę lidera projektu.

Według „Tuttosport” paryżanie są w stanie wyrównać jego obecną pensję i płacić mu 13 milionów euro netto rocznie plus bonusy. Co proponuje ekipa z Włoch?

7,5-8 milionów euro podstawy i premie związane z sukcesami indywidualnymi oraz drużynowymi. Wobec nastawienia samego zawodnika takie warunki mogą okazać się wystarczające.

Jak wcześniej podawało Footmercato.net, czwarta siła Serie A myśli o kontrakcie na cztery sezony, co również jest nie bez znaczenia dla 29-letniego już Pogby.

Ciągle aktualny mistrz świata w sezonie 2021/2022 rozegrał 27 spotkań, raz wpisał się na listę strzelców i zanotował dziewięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Josip Juranović łączony z hitowym transferem Josip Juranović łączony z hitowym transferem Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy