Airam López Cabrera ponownie w Ekstraklasie? Jest jedną z rozważanych opcji

Airam López Cabrera ponownie w Ekstraklasie? Jest jedną z rozważanych opcji fot. Aleksandra Sieczka
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Maciej Wąsowski (Przegląd Sportowy)

Airam López Cabrera może zastąpić Ricardinho w szeregach Wisły Płock - poinformował Maciej Wąsowski z „Przeglądu Sportowego”.

Wisła Płock poinformowała w oficjalnym komunikacie, że w kadrze zespołu na obóz przygotowawczy w tureckim Belekpo nie znajdą się zawodnicy, którzy otrzymali wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy (Jarosław Fojut, Patryk Stępiński i Oskar Zawada) oraz Ricardinho.

Nieobecność brazylijskiego piłkarza jest spowodowana jest jego przenosinami do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Odejście 30-letniego zawodnika spowodowało, że przedstawiciele „Nafciarzy” muszą w ekspresowym tempie znaleźć jego następcę.

Maciej Wąsowski z „Przeglądu Sportowego” uważa, że takim piłkarzem może zostać dobrze znany na polskich boiskach Airam López Cabrera. Hiszpan ma już za sobą pobyt w Koronie Kielce oraz Cracovii i z chęcią zawitałby ponownie do naszej Ekstraklasy, o ile otrzyma satysfakcjonująca go ofertę.

32-latek jest formalnie związany z drugoligową Extremadurą i obecnie pełni w niej jedynie funkcję rezerwowego, co pokazuje fakt, że w trwających rozgrywkach tylko sześciokrotnie pojawił się na murawie w barwach tej drużyny i zdobył dla niej jednego gola.

„Nafciarze” zamierzają w najbliższym czasie pozyskać nie tylko środkowego napastnika, ale także przynajmniej jednego skrzydłowego. W tym kontekście w kręgu ich zainteresowań znajdują się Sławomir Peszko i Torgil Øwre Gjertsen.

Drugi z wymienionych zawodnik pojawił się już nawet w Płocku i odbył bardziej konkretne rozmowy na temat związania swojej dalszej przyszłości z Wisłą. Norweg nie podjął jednak jeszcze ostatecznej decyzji na temat swojej przeprowadzki do Polski.

27-latek reprezentował przez ostatnie trzy sezony szeregi rodzimego Kristiansund BK, dla którego strzelił trzynaście bramek oraz zaliczył siedemnaście asyst w 70 rozegranych meczach.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Jeppe Kjær wschodzącą gwiazdą duńskiego futbolu. 16-latek z dwoma rekordami [WIDEO] Jeppe Kjær wschodzącą gwiazdą duńskiego futbolu. 16-latek z dwoma rekordami [WIDEO] Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy