Airam López Cabrera ponownie w Ekstraklasie? Jest jedną z rozważanych opcji

Airam López Cabrera ponownie w Ekstraklasie? Jest jedną z rozważanych opcji fot. Aleksandra Sieczka
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Maciej Wąsowski (Przegląd Sportowy)

Airam López Cabrera może zastąpić Ricardinho w szeregach Wisły Płock - poinformował Maciej Wąsowski z „Przeglądu Sportowego”.

Wisła Płock poinformowała w oficjalnym komunikacie, że w kadrze zespołu na obóz przygotowawczy w tureckim Belekpo nie znajdą się zawodnicy, którzy otrzymali wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy (Jarosław Fojut, Patryk Stępiński i Oskar Zawada) oraz Ricardinho.

Nieobecność brazylijskiego piłkarza jest spowodowana jest jego przenosinami do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Odejście 30-letniego zawodnika spowodowało, że przedstawiciele „Nafciarzy” muszą w ekspresowym tempie znaleźć jego następcę.

Maciej Wąsowski z „Przeglądu Sportowego” uważa, że takim piłkarzem może zostać dobrze znany na polskich boiskach Airam López Cabrera. Hiszpan ma już za sobą pobyt w Koronie Kielce oraz Cracovii i z chęcią zawitałby ponownie do naszej Ekstraklasy, o ile otrzyma satysfakcjonująca go ofertę.

32-latek jest formalnie związany z drugoligową Extremadurą i obecnie pełni w niej jedynie funkcję rezerwowego, co pokazuje fakt, że w trwających rozgrywkach tylko sześciokrotnie pojawił się na murawie w barwach tej drużyny i zdobył dla niej jednego gola.

„Nafciarze” zamierzają w najbliższym czasie pozyskać nie tylko środkowego napastnika, ale także przynajmniej jednego skrzydłowego. W tym kontekście w kręgu ich zainteresowań znajdują się Sławomir Peszko i Torgil Øwre Gjertsen.

Drugi z wymienionych zawodnik pojawił się już nawet w Płocku i odbył bardziej konkretne rozmowy na temat związania swojej dalszej przyszłości z Wisłą. Norweg nie podjął jednak jeszcze ostatecznej decyzji na temat swojej przeprowadzki do Polski.

27-latek reprezentował przez ostatnie trzy sezony szeregi rodzimego Kristiansund BK, dla którego strzelił trzynaście bramek oraz zaliczył siedemnaście asyst w 70 rozegranych meczach.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy